WAKACJE W Kostaryce

18.04.2019 (czwartek)
Wylot z Warszawa
śniadania + all inclusive
objazd
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
9 271 zł
za os. / 10 dni
ostatnie 4 miejsca!
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji na Kostaryce?

Kostaryka:

Stolica:
San José
Waluta:
CRC
Powierzchnia:
51 100 km2
Liczba ludności:
4 301 712

Wakacje marzeń w Kostaryce


Przecudnej urody plaże, przejrzyste wody, sprzyjające kąpieli, bujna roślinność i piękna pogoda – czy potrzeba większej zachęty, żeby przyjechać na Kostarykę? To wspaniałe miejsce zachwyci Cię możliwościami w zakresie uprawiania sportów wodnych – na miejscu wypożyczysz skuter, rozsmakujesz się w windsurfingu, kajakarstwie i żeglowaniu. Próbując każdej z tych fascynującej aktywności, nie zdążysz nawet pomyśleć o nudzie. Wody Oceanu Spokojnego stwarzają wiele okazji do relaksu i odprężenia. Rodzaj ruchu w pełni dopasujesz do swoich własnych preferencji.

Wczasy w Kostaryce – ojczyzna leniwców i bujnej roślinności


Będąc na Kostaryce, koniecznie odwiedź Puerto Limon. Czeka tu na Ciebie moc atrakcji, m.in. Costa Rica Wildlife Sanctuary, pełne leniwców, małp i egzotycznych ptaków. Wspaniałe okazy tutejszej fauny zobaczysz również w Buttercup Center. Zastrzyku adrenaliny dostarczy Ci szalony zjazd w koronie drzew, którego doświadczysz, wybierając się do parku linowego. Zmień perspektywę i daj się ponieść prawdziwie wakacyjnej przygodzie! Kostaryka to zupełnie wyjątkowe miejsce na ziemi. To przestrzeń, która dostarczy Ci zupełnie nowej energii i da ukojenie zmysłom. Czeka tu na Ciebie relaksująca i niecodzienna kąpiel w naturalnych bijących źródłach, wśród bujnej, dzikiej roślinności. Jakże wspaniale odpoczniesz od miejskiego pędu, zaszywając się w zieleni lasu tropikalnego! Spraw sobie wakacje, o których nie będziesz mógł jeszcze długo zapomnieć.

Opinie o Kostaryce

6.0/6

Przyjemny kraj, światowy lider ekoturystyki

Kraj niezwykłach walorów przyrodniczych, który zrobił z nich główny atut turystyczny. 

Dodał(a):
Tadeusz, Rychvald, Czechy, 26.02.2018

6.0/6 Ocena ogólna o Kostaryce

Pogoda na Kostaryce

Na Kostaryce panuje klimat podrównikowy. Doskonała pogoda panuje szczególnie na wybrzeżu, gdzie średnie temperatury wynoszą ok. 26°C. W głębi kraju i na wyższych partiach słupek rtęci nieco spada, a termometry wskazują średnio od 18 do 20°C. Na wybrzeżu karaibskim często panuje także deszczowa pogoda, natomiast po stronie pacyficznej obfite deszcze występują od maja do grudnia.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.