Opinie klientów o Jo An Beach (ex. Seafront Beach Hotel Apartments)

3.9 /6
47 
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.9
Obsługa hotelowa
4.0
Plaża
4.3
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.1
Sport i rozrywka
2.4
Wyżywienie
2.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Roman Pentelski 06.07.2016
Termin pobytu: lipiec 2016

Udany pobyt

Biuro Podróży Rainbow wywiązało się dobrze z umowy. Wylot z Poznania był co prawda opóźniony półtorej godziny ze względu na jakąś dobną usterkę w samolocie. Przy okazji kilka uwag dla tych, co lecą do Grecji po raz pierwszy: zapoznajcie się z przepisami dotyczącymi bagaży; jeżeli weźmiecie do bagażu podręcznego olejek do opalania, szampon, wodę czy napój do picia lub inny płyn w butelce większej niż 100 ml - to zabiorą bez prawa bez możliwości odbioru po powrocie; najlepiej wszystko wpakować do bagażu rejestrowanego. A jeżeli coś zapomnimy, to nie ma co przejmować się - tam na miejcu ceny nie różnią się tak bardzo od naszych. Od lotniska w Chani byliśmy prowadzeni "za rękę" przez przedstwicieli Reinbow. Przejazd do hotelu zajął półtorej godziny, gdyż po drodze inni turyści byli wysadzani przed swoimi ośrodkami. Przybyliśmy poza godzinami otwarcia recepcji (czynna od 9.00 - 21.00), ale jeszcze na lotnisku dostaliśmy plan hotelu z zaznaczonym pokojem. Trafiliśmy bez problemu, klucz był w drzwiach. Sea Front był niedawno odmalowany, ogólnie jest czysto, sprzątają codziennie. Pokoje mają starsze wyposażenie, ale wygodne. Hotel nie jest zbyt duży, więc szybko dochodzimy do baru i restauracji, na plac przy basenie (mniejszy niżby to wynikało z fotografii) i nad morze - i to jest gwóźdź pogramu: położenie Sea Front !!! - tuż przy morzu! Niebo błękitne, woda szmaragdowa i trzydzieści stopni temperatury. Pobyt był spokojny, obsługa dobra, napoje w ramach all inclusive zimne, towarzystwo nie wrzeszczące, jedzenie znośne. Wypoczynek był WSPANIAŁY! Dyżury pani resydent regularne, wycieczka do Knossos zorganizowana sprawnie. Powrót - również pod opieką Rainbow - przebiegł pomyślnie. Oczywiście musimy liczyć się z tym, że jak chcemy mieć animacje, pełne all inclusive, lepsze jedzenie, luksusowe wyposażenie - to musimy więcej zapłacić w innym miejscu. W naszej ocenie ten wypoczynek wakacyjny w Sea Front był świetny. To była druga połowa czerwca 2016 r.

5.5/6

Lucyna, Tarnow 28.10.2015

polecam

Hotel położony przy samej plaży, obsługa w porządku, w pokojach czysto, klimatyzacja. Jedzenie smaczne ale dania głównie kontynentalne, mało kuchni regionalnej.

5.5/6

MARZENA, TCZEW 04.10.2015

POLECAMY-PIĘKNE WAKACJE

HOTEL CZYSTY,POŁOŻONY BLISKO MORZA,BARDZO DOBRY PUNKT WYPADOWY.BASEN NIE WIELKI ,ALE MORZE TUŻ TUŻ.OBSŁUGA HOTELOWA MIŁA I POMOCNA.POSIŁKI BEZ SZALEŃSTW ,ALE WYSTARCZAJĄCE.POLECAMY WYPAD INDYWIDUALNY DO WIOSKI RYBACKIEJ PANORMO-CENA BILETU 2.10 EUR.CHĘTNIE WRÓCIMY W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI.

5.0/6

Bartosz Roman, Rzeszów 10.10.2016

Wrócilibyśmy ponownie!

Przede wszystkim nie polecamy wzorować się na negatywnych opiniach, ponieważ są mocno przesadzone. Polecieliśmy we wrześniu i bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem