Opinie klientów o Dessole Malia Beach

5.4 /6
105 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.1
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Grzegorz Jarosław, Olsztyn 03.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Hotel Desolle Malia

W hotelu przebywaliśmy od 17 do 27 września.Na plus oceniam : wyżywienie, ogrody,obsługę. Wielki minus za : stare pokoje,maleńka łazienkę, źle dzialajaca klimatyzacje oeaz animacje tylko w języku francuskim .Plaza przy hotelu jest bardzo wąska a w wodzie są kamienie .czy wrócę do tego hotelu na pewno nie!!!

3.5/6

Beata, Warszawa 22.09.2021

Moje wspomnienia z wakacji

Wakacje to czas wypoczynku i relaksu, dlatego szkoda czasu na krytykę i "czepianie się" szczegółów, ale poproszona o komentarz spróbuję w kilku słowach: Hotel - a zwłaszcza pokój w którym przebywałam bardzo mocno zniszczony i wymagający sporego remontu. Rozpadające się drewniane rolety w oknie, odpadający tynk ze ścian, obdrapane, stare, zniszczone meble. W łazience podarta osłona z ceraty przy wannie, cieknący WC i wydostające się bardzo nieprzyjemne zapachy - trochę słaba sceneria jak na 4 gwiazdki, ale w końcu nie spędzamy w niej całego dnia! Sam obiekt pięknie położony przy plaży, teren pełen zieleni i zadbany. Jedzenie bardzo średnie, ale nad gustami się nie dyskutuje. Głodny chyba nikt nie był, ale żadne z dań nie zachwycało. Natomiast obsługa (zwłaszcza dwóch panów w części kuchennej restauracji) i ich zachowanie w stosunku do gości to niewiarygodne sceny, które powtarzały się kilkukrotnie pomimo interwencji menadżera. Ale można omijać tą część restauracji i konsumować inne zimne dania. Nie jest to obiekt dla wymagających i wrażliwych gości, ale mogło być gorzej!

3.5/6

Aleksandra, Świnoujście 30.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wyjazd w sierpniu

Plusy: położenie, czystość, obsługa Minusy: jedzenie Byliśmy z mężem na tygodniowym wyjeździe w hotelu Dessole Malia Beach w ramach podróży poślubnej. Dużym plusem jest jego położenie - blisko centrum miasta i nad samym morzem. Sam hotel posiada piękny ogród, bardzo zadbany przez obsługę hotelu. Obsługa hotelu była miła. Pokój, który otrzymaliśmy był czysty, jednak standard średni. Jeśli ktoś oczekuje luksusów to w pokoju ich nie ma. Nam jednak to nie przeszkadzało, pokój był duży i czysty. Minusem była klimatyzacja, która chodziła bardzo głośno i działa jak chciała. Największym rozczarowaniem było jedzenie. Śniadania, obiady i kolacje były bardzo słabe, wszystko smakowało podobnie i widać że było robione z najtańszych składników. Dżemy, ciasta, galaretki - bez smaku, sam cukier. Na śniadania szynki i parówki - najtańsze z śladowa ilością mięsa. Dania główne bez smaku. Często mieliśmy problem, żeby wybrać coś do jedzenia. Hotel może i starał się urozmaicać kolacje - były bowiem tematyczne, ale niestety jedzenie i tak było bardzo średnie w smaku. Dodatkowo brak klimatyzacji na stołówce (warto więc wybrać stoliki na tarasie, jednak często w czasie kolacji były kolejki, żeby się tam dostać). Polecamy natomiast dania podawane w tawernie i przy basenie w ogrodzie (pizza) między głównymi posiłkami. Były naprawdę dobre, jednak codziennie to samo. Animacje w hotelu były średnie, jednak nam na nich tak nie zależało. Szkoda jednak, że nie zorganizowano greckiego wieczoru z pokazami zorby.

2.0/6

Piotr, Lublin 28.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

generalnie rozczarowany

Jesteśmy bardzo rozczarowani warunkami. Pokój z fajnym widokiem na morze, ale niezbyt czysty, sporo mniejszy niż w ofercie, bardzo mała łazienka (osoba z nadwagą, lub większa będzie miała ogromne trudności z korzystaniem), pokój w typie z lat 70 i chyba od tamtego czasu nic nie wymieniane. Zaliczyliśmy awarię wody i klimatyzacji (brak kilka godzin). Jedzenie, które w opisach miało być super, okazało się niewypałem. Bardzo monotonne, połowa dań zimna. Jak można oferować smażoną/pieczoną rybę czy jako sadzone totalnie zimne? Po 3 dniach miałem już dość tej kuchni. Restauracja bez klimatyzacji, tak jak wszystkie inne ogólnie dostępne miejsca w hotelu (klimatyzacja tylko w pokojach i na siłowni). Stoliki spryskiwane jakiś preparatem tuż przed jedzeniem, a nawet w trakcie. Napoje kupowałem, bo te oferowane w ramach ceny, były b. słabe. Menadżer restauracji bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski typ. Panie na recepcji też średnio przyjemne. Okolica fajna, bardzo ładne otoczenie hotelowe, ogród, czysto, mieliśmy b. blisko do plaży, na której zazwyczaj można było gdzieś znaleźć wolny leżak. Siłownia, z której korzystałem z synem - tragedia. Połowa sprzętów uszkodzona i niesprawna. Plusem było, że prawie nikt z niej nie korzystał:). Moim zdaniem nieporozumienie za tę cenę, którą zapłaciliśmy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem