Opinie klientów o Bellevue Palma Real

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
3.5
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
3.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dawid Karol Knurow 31.03.2014

Super miejsce

Hotel to klasa sama w sobie, świetne drinki, jedzenie, przekąski 24/h. Własna plaża (5min drogi). Pizzeria, dyskoteka, wszystko co potrzeba by dobrze się zrelaksować :)

5.0/6

sikora 14.03.2016

Dobry hotel

Hotel spełnił nasze oczekiwania, choć opinie o nim nie były najlepsze. Wprawdzie wymaga drobnych remontów, szczególnie zewnętrznych części, ale generalnie nie ma to większego wpływu na pobyt. Byliśmy mile zaskoczeni pięknym ogrodem, niezłą infrastrukturą i dobrym, obfitym jedzeniem. Ogólnie oceniamy go bardzo dobrze. Chętnie wrócilibyśmy do niego. Codziennie serwowano owoce morza oraz dwa rodzaje mięsa i ryby a także inne dodatki i przystawki. Duży wybór owoców, ciastek i lodów, które byly pyszne. kelnerzy obsługiwali donosząc zamówione napoje. Piękna plaża niedaleko hotelu i bar na plaży oraz bezpłatne lezaki były duzym plusem hotelu. Hotel posiada bardzo dobre usytuowanie w centrum Varadero.

5.0/6

Stas 23.02.2017

KUBA VARADERO

Hotel Palma Real położony w atrakcyjnym miejscu. Dla imprezowiczów blisko dyskoteka Havana Club i uliczna „Calle 62”, gdzie można przynajmniej spróbować nauczyć się tańców w rytmie muzyki kubańskiej. Pamiątki można kupić w przyulicznych sklepikach i bazarkach. Przemieszczać się można do wyboru: zaprzęgiem konnym, starymi samochodami taxi, trójkołowcami tuk-tukami, czy też wykupić całodzienny bilet za 5 CUC na turystyczny autobus. Co do samego hotelu: spełnił nasze oczekiwania. Wbrew wcześniejszym opiniom jedzenie dobre, dla nas wystarczający wybór. Były nawet owoce morza, parę rodzajów ciast, owoców i lody. Do stolików kelnerzy podają piwo ,wino , kawę czy HERBATĘ której podobno wcześniej nie było. Bez problemu w barach leją wodę do butelek czy podadzą gorącą jeżeli się o nią poprosi. Wybór drinków w zależności od barmana który je sporządzał: albo słabe albo mocne, szczególnie jak zostawiło się 1 euro lub CUC. Snack bar czynny praktycznie 24h. Pokoje duże, „sprzątane” codziennie, ale… w pokoju tylko się śpi. Gniazdka z napięciem 220V i nie są potrzebne tzw. przejściówki. Woda w basenach ciepła, ale baseny niezbyt czyste i za mało leżaków. Także ilość leżaków na plaży to porażka. Nie dosyć że jest ich za mało to są uszkodzone i połamane. Idąc plażą widać że w sąsiednich hotelach jest ich nadmiar, więc nie rozumiem w czym problem, jeżeli właściciel jest ten sam? Dużym plusem jest bar na plaży oraz piękna plaża i cieplutka woda. Z wycieczek polecam HAWANĘ z przejażdżką starymi samochodami i rejs katamaranem na wyspę Cayo Blanco. Jako najkorzystniejszą walutę , proponuję zabrać dolary kanadyjskie. Warto zabrać trochę długopisów , zapalniczek czy rzeczy które możemy podarować Kubańczykom. A w myśl zasady siedząc w samym hotelu KUBY się nie pozna. Na pochwałę zasługują rezydenci z biura podróży RAINBOW za ich profesjonalizm.

5.0/6

Anna Żyrardów 10.04.2014

hotel

pobyt w 11.2013
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem