Hawana

Kapitol, Hawana

Mogoty, Valle De Vinales

Trynidad

Kapitol, Hawana

Plac Rewolucji, Hawana

Park Jose Marti, Cienfuegos

Opera, Hawana

Old Havana, Hawana

Katedra, Hawana

Playa Giron, Kuba

Mogoty, Valle De Vinales

Fort Morro, Hawana

Park Jose Marti, Cienfuegos

Kapitol, Hawana

Kuba - Wyspa jak wulkan gorąca de luxe

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
4.9 /6 ( 16 opinii )
Wycieczka samolotem
Magiczna Hawana i Hemingway • Che Guevara i początki rewolucji •przejażdżka starymi autami • kolonialne miasta - Trynidad i Cienfuegos • prawdziwe cygara i rum • za dopłatą wypoczynek w Varadero!

Terminy i ceny wycieczki 7

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 12

4.9 /6 (47 opinii)
Be Live Experience Turquesa
Kuba, Varadero
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

5 /6 (67 opinii)
Memories Varadero Beach Resort
Kuba
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +110 zł / za osobę 7 dni

4.9 /6 (60 opinii)
Iberostar Laguna Azul
Kuba, Varadero
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +603 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowa i spotkanie z pilotem, następnie transfer do hotelu w Hawanie, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Kuby - Hawany, w programie między innymi: strzegący portu Fort Morro, Plac Katedralny, spacer po starówce - tu znajdziemy miejsca związane z Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos i bar Bodequita del Medio), plac św. Franciszka z  barokową katedrą. Następnie zwiedzanie muzeum/fabryki rumu Bocoy. Opcjonalnie lunch (za dopłatą ok. 15 EUR/os). W czasie wolnym możliwość skorzystania za dodatkową opłatą (ok. 25 EUR/os) z prywatnej lekcji salsy - 1godzina w prawdziwym Hawańskim Clubie Salsy, z kubańskim partnerem/partnerką pozwoli na poznanie tego gorącego tańca. Po południu zwiedzanie nowej Hawany: Kapitol i Opera. Następnie przejazd przez dzielnice Miramar i Cubanacan (przed rewolucją dzielnice bogaczy). Kolacja. Wieczorem dla chętnych rewia (dodatkowa opłata ok. 80 EUR/os).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele lokalnej kategorii **** lub ***** (7 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: wygodne 2-osobowe z klimatyzowane, łazienką. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (najczęściej w formie bufetu).
Część pobytowa
Hotele w Varadero (7 rozpoczętych dób hotelowych) - opisy dostępne w sekcji "Varadero - hotele".
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner (rejs bezpośredni) na Kubę, opłaty lotniskowe, Kartę Turysty, program turystyczny jw. w ty-m przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (7 lub 14 rozpoczetych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie zakwaterowania, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard:  NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków w części objazdowej (ok. 140 EUR/os. - płatne pilotowi jako pakiet), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/kuba-wyspa-jak-wulkan-goraca-de-luxe/zakwaterowanie-kxx
Przelot: Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem) oraz wodę mineralną dostępną przez cały czas trwania lotu. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny na Kubie trwa od 01.11 do 31.03

Dodaj opinię

4.9

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Kubie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon