Opinie klientów o Nikos Studios

5.1 /6
32 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
5.2
Pokój
3.8
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona N. 20.06.2024

Piękne wakacje w Studiach Nikos

Bardzo udany urlop. Zależało mi aby było cicho i spokojnie i tak właśnie było. Gorąco, ciepłe morze, trochę zwiedzania pięknej okolicy. W Petrze warto dotrzeć do kościoła na wysokiej skale. Do Molyvos można pojechać kolejką do samego zamku i później nie wracać ulicą tylko zejść z drugiej strony starymi uliczkami do starego miasta i dalej do portu. Bardzo polecam Anaxos i wyspę Lesbos.

6.0/6

Witek 31.07.2022

Podróż w czasie

Nie ma już za wiele takich miejsc gdzie nie ma problemu z miejscem na plaży, kolejka w sklepie vzy oczekiwaniem na stolik w restauracji... no i te zachody słońca.... coś pięknego

6.0/6

JOANNA, Nakło Śląskie 21.07.2019

super wakacje

Hotelik sredniej klasy polozenie super jedzenie super biuro rainbow godne polecenia

6.0/6

Maciej, Łódź 02.09.2019

Wakacje 2019

Ponownie byliśmy z żoną w Nikos Studios. Przez pięć lat niewiele się zmieniło - na szczęście, bo chcieliśmy ponownie spędzić spokojne wakacje z dala od zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych. Gratulacje dla Rainbow za świetny wybór przewoźnika czarterowego.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem