Opinie klientów o Prime Studios

5.1 /6
Atrakcje dla dzieci
3.0
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
5.4
Pokój
3.4
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magda 23.07.2022

Godny polecenia dla kochających Grecję

Świetne miejsce dla kochających Grecję. Luz, spokój o ten klimat :)….Bardzo smaczne, typowo greckie jedzenie Serdecznie polecam. Zakochałam się w tym miejscu.

6.0/6

Iva, Hnojník 04.08.2019

Doporučuji

Výborná rodinná dovolená

6.0/6

Andrzej , Zabrze 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wolność i piasek na plaży.

Idealnie trafiłem. Przepiękna wyspa, skuter, odpowiednie drogi i pobyt w kompletnie niezobowiązującym , dyskretnym i pięknym miejscu. Właściciel z tej samej gliny. Pełna kultura. Polecam wszystkim ceniącym wolność i piasek na plaży.

6.0/6

magdakozinska77@gmail.com 06.08.2022

Magda i Przemek lipiec/sierpień 2022

Bardzo nam się podobał pobyt w Prime Studios.Piękna okolica zachęcała do spacerów.Wycieczki fakultatywne na których byliśmy pozwoliły nam poznać życie prawdziwych Greków. Spokojna urokliwa okolica i przemili mieszkańcy wyspy na zawsze pozostaną w naszej pamięci.Znaleźliśmy tam wszystko na co liczyliśmy : odpoczynek,spokój,możliwość samodzielnego zwiedzania.Prime Studios najbardziej na plus zaskoczył nas bogatym i różnorodnym wyżywieniem. Codziennie mieliśmy bardzo smaczne greckie posiłki, bardzo duży wybór dań,mnóstwo owoców morza.Pobyt zaliczamy do bardzo udanych😊.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem