Living in America

5.5/6 (116 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Living in America
Galeria (18)
Living in America
Living in America
Living in America
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Living in America

5.5 / 6(116 opinii)
Intensywność programu
5.6
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Magdalena, Gdynia 11.03.2023
Termin pobytu: wrzesień 2022

Living in America

Mega super wycieczka objazdowa, intensywne zwiedzanie, dużo ciekawych miejsc, mega wrażenie robią Parki Narodowe - Sekwoi, Yosemite - mieliśmy nawet spotkanie oko w oko z niedzwiedziem ;), poza tym Wielki Kanion i lot helikopterem - niesamowite doswiadczenie na które nie szkoda było kasy. Z miast na zachodnim wybrzezu najlepiej wypadlo San Francisco no i super LAS VEGAS. Na wschodnim wybrzezu oczywiscie Nowy Jork, Waszyngton. Jednak najwiekszym plusem tej wycieczki byl nieoceniony pilot Jacek Stasiński, jeśli zwiedzanie to tylko z NIm!!!Czlowiek z pasją, zaraża swoją ciekawością świata, pokazał i opowiedział nam dużo więcej niż jest w programie.

6.0/6

Damian, Pruszcz Gdański 08.02.2024
Termin pobytu: lipiec 2023

Stany w pigułce

Jeżeli interesuje Państwa zobaczenia najważniejszych punktów na mapie USA to jak najbardziej polecam. Wycieczka dosyć wyczerpująca. Na pewno odradziłabym czerwiec/lipiec. Gorąco. W dolinie śmierci 50 stopni. A helikopter w Grand Canoyn może nie odlecieć ze względu na temperatury- u nas ledwie się udało- to obowiązkowy punkt na wycieczce! Trzeba się przygotować na kilka kg więcej po takiej podróży. Na śniadanie same słodkie rzeczy. Niestety na teren stanów nie przemycicie naszych polskich kabanosów :D Mimo to to najlepsza podróż do tej pory. Doświadczenie warte każdej złotówki. Co polecam: -w Las Vegas pojechać w czasie wolnym na freemont -Grand Canoyn- zarezerwować lot helikopterem Zwiedzaliśmy z Panem Robertem- generalnie byliśmy zadowoleni. Ale lepiej mu nie podpaść, bo odda- ale to akurat przypadek, w którym jeden z turystów był naprawdę specyficzny. Duża wiedza, fanie opowiadał w trakcie przejazdów autokarem.
Pokaż więcej opinii (114)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem