Opinie klientów o Living in America

5.5 /6
116 
opinii
Intensywność programu
5.6
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena, Gdynia 11.03.2023
Termin pobytu: wrzesień 2022

Living in America

Mega super wycieczka objazdowa, intensywne zwiedzanie, dużo ciekawych miejsc, mega wrażenie robią Parki Narodowe - Sekwoi, Yosemite - mieliśmy nawet spotkanie oko w oko z niedzwiedziem ;), poza tym Wielki Kanion i lot helikopterem - niesamowite doswiadczenie na które nie szkoda było kasy. Z miast na zachodnim wybrzezu najlepiej wypadlo San Francisco no i super LAS VEGAS. Na wschodnim wybrzezu oczywiscie Nowy Jork, Waszyngton. Jednak najwiekszym plusem tej wycieczki byl nieoceniony pilot Jacek Stasiński, jeśli zwiedzanie to tylko z NIm!!!Czlowiek z pasją, zaraża swoją ciekawością świata, pokazał i opowiedział nam dużo więcej niż jest w programie.

6.0/6

Damian, Pruszcz Gdański 08.02.2024
Termin pobytu: lipiec 2023

Stany w pigułce

Jeżeli interesuje Państwa zobaczenia najważniejszych punktów na mapie USA to jak najbardziej polecam. Wycieczka dosyć wyczerpująca. Na pewno odradziłabym czerwiec/lipiec. Gorąco. W dolinie śmierci 50 stopni. A helikopter w Grand Canoyn może nie odlecieć ze względu na temperatury- u nas ledwie się udało- to obowiązkowy punkt na wycieczce! Trzeba się przygotować na kilka kg więcej po takiej podróży. Na śniadanie same słodkie rzeczy. Niestety na teren stanów nie przemycicie naszych polskich kabanosów :D Mimo to to najlepsza podróż do tej pory. Doświadczenie warte każdej złotówki. Co polecam: -w Las Vegas pojechać w czasie wolnym na freemont -Grand Canoyn- zarezerwować lot helikopterem Zwiedzaliśmy z Panem Robertem- generalnie byliśmy zadowoleni. Ale lepiej mu nie podpaść, bo odda- ale to akurat przypadek, w którym jeden z turystów był naprawdę specyficzny. Duża wiedza, fanie opowiadał w trakcie przejazdów autokarem.

6.0/6

Monika 09.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

4-osobowa rodzina

Program bardzo bogaty. Samodzielnie byłoby trudno w tak krótkim czasie spiąć i zobaczyć wszystkie pkt zaproponowane w zorganizowanej wycieczce. Pilot Pan Kuba-powinno być 3x6 😀, za spokój i kulturę osobistą, za sprawną organizację i mobilność, za przekazaną wiedzę. Hotele: Ramada by Wyndham Bakersfield North -jedyny hotel z brudną pościelą i brudnymi ręcznikami, chamska obsługa (1 noc), reszta ok. Śniadania różne, zależy od hotelu. Całość super!

6.0/6

Blanka 15.05.2024

SPEŁNIENIE MARZEŃ

Długo wahaliśmy się czy zorganizować wyjazd do Stanów we własnym zakresie czy po raz pierwszy w życiu wykupić wycieczkę. Zdecydowaliśmy się zaufać Rainbow i nie żałujemy naszej decyzji. Nie bylibyśmy w stanie zobaczyć sami tylu niesamowitych miejsc w tak krótkim czasie. W związku z tym, że na objazdówkę zabraliśmy 16-tkę i 18-tka, chcieliśmy dzieciom pokazać jak najwięcej. Wyjazd jest intensywny, program bardzo ciekawy, hotele komfortowe, śniadania amerykańskie... Przewodnik Arek spisał się na medal. Bardzo dobrze prowadził wycieczkę, przekazywał wiele cennych informacji. Czuliśmy się przez Niego zaopiekowani. Nie musieliśmy się o nic martwić. Podczas przejazdów autokarem oglądaliśmy amerykańskie filmy, słuchaliśmy podcastów o USA. Chłonęliśmy odwiedzane miejsca :) Czas umilał nam świetny kierowca Donald, który obwoził nas po zachodnim wybrzeżu. Grupa była liczna (40 osób) ale wogóle nam to nie przeszkadzało. Wszyscy byli dobrze zorganizowani, podporządkowani i pełni pozytywnej energii. Przez te 13 dni staliśmy się zgraną ekipą. Living in America to wyjazd, który zostaje w pamięci na całe życie a lot helikopterem w Wielkim Canionie to doświadczenie, po którym człowiek ma gęsią skórkę.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem