Opinie klientów o Madera - Festiwal wiecznej wiosny

5.4 /6
218 
opinii
Intensywność programu
4.9
Obsługa hotelowa
4.0
Pilot
5.4
Pokój
2.0
Położenie i okolica
3.0
Program wycieczki
5.2
Rezydent
5.0
Transport
5.6
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

EWA, Knurów 04.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Festiwal więcznej wiosny

W terminie od 25 maja do 02 czerwca przebywałam na Maderze. Program zwiedzania był bardzo dobrze opracowany co umożliwiło poznanie bardzo pięknych i ciekawych miejsc. Pilot Łukasz jest bardzo uprzejmy i profesjonalnie zajmował się grupą. Hotel Dorisol Strelicja w Funchal jest położony 2km od centrum. Pokoje czyste obsługa pomocna i uprzejma, jedzenie zróżnicowane i bardzo pyszne. Madera jest piękna i chce się tam wracać

6.0/6

DARIUSZ, JASTRZEBIE-ZDROJ 08.06.2022

Magiczna wyspa

Przylatując tutaj nie widziało się ogromu tej ziemi która kiedyś wynurzyła się z oceanu Zwiedzając ją (wyspę) każdego dnia odkrywało się coś nowego Każde miejsce jest inne a zarazem ciekawsze od poprzedniego

6.0/6

ANNA, PIEKARY SLASKIE 10.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Widoki, jedzenie i wszelkie bajery- wielkie TAK dla pięknej Madery!

Świetnie zorganizowana wycieczka. Atrakcyjny program, nie przeładowany, wszędzie był czas na chwilę odpoczynku, kawę (ponchę) i zdjęcia. Widokowo Madera jest przepiękna, dodatkowo przewodnik Łukasz oraz kierowcy autokaru wycisnęli z wycieczki wszystko, żeby zatrzymać się chociaż na "sekundę" w ponadprogramowych i wyjątkowo urokliwych miejscach. Dużo miłych akcentów podczas zwiedzania, jak chociażby kapela pod pomnikiem Piłsudskiego, która zagrała dla naszej grupy " Somewhere Over the Rainbow" :) Hotel, chociaż ma już swoje lata, jest bardzo czysty, wygodny, i pięknie położony. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Śniadania ok, każdy znajdzie coś dla siebie, jajecznica nigdy nie zawodzi ;) obiadokolacje podawane do stolika, bardzo dobre i urozmaicone, codziennie coś innego. Madera nas urzekła, spędziliśmy tam piękny czas!

6.0/6

Ewa 19.09.2021

Świetna wycieczka objazdowa

Wycieczka objazdowa niemęcząca - wszystkie noclegi w jednym hotelu Dorisol Estrelicia w części hotelowej Funchal. Pokoje skromnie urządzone, bez klimatyzacji - ale można otworzyć okno i jest wiatrak. Z wyższych pięter piękny widok na ocean. Hotel na górce, więc droga znad oceany jest trochę uciążliwa. Do sklepu 2 min, do promenady nadmorskiej ok 10-15min. Obok hotelu jeżdżą autobusy, którymi ewentualnie bez problemu można poruszać się po Funchal. Hotel 3*. Jak się je na zewnątrz w restauracji posiłki należy uważać na mewy, bo kradną jedzenie :). Basen mały, bardzo głęboki i z lodowatą woda. Madera jest przepiękna - warto dokupywać wycieczki fakultatywne. Spacer lewadą na 25 źródeł jest wycieczką dość męcząca ze względu na tempo jakie narzucała pani przewodnik z Madery (zostawało się w tyle robiąc zdjęcia), odległość do przejścia oraz ilość schodów do pokonania. Należy nastawić się na zmienną pogodę - przy wyjeździe z hotelu był upał, a na lewadzie w początkowej części +11, mgła, deszcz i wiatr. Należy mieć wygodne nieprzemakalne obuwie. Wycieczki na wschód, zachód i północ Madery są raczej przystankami na zdjęcia niż dłuższymi pobytami w miasteczkach, ale dzięki temu mamy możliwość doświadczyć różnorodności Madery. Koniecznie w wolnym czasie należy udać się kolejką gondolową do Ogrodu Tropikalnego, gdzie można spędzić cały dzien. Polecam wycieczkę jeppami - niesamowite przeżycia i zabawa. Rejs na wieloryby zależy od szczęścia - myśmy widzieli ogon humbaka, inni dziesiątki delfinów. Po rejsie czas wolny - można zostac w centrum Funchal i np pozwiedzać na własna ręke czy pojść na któreś baseny kąpielowe lub wrócic do hotelu busikiem z grupą.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem