Opinie klientów o Aparthotel Marketplace

5.8 /6
Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
5.5
Pokój
5.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
3.7
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
2.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa Maria, OLESNO 25.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Madera w listopadzie i grudniu

Rewelacyjne miejsce przy głównym deptaku Funchal / idealnie wyposażone mieszkanie we wszystkie potrzebne do codziennego życia sprzęty ( ładny serwis obiadowy i do kawy) kieliszki do wina, lodówka , piekarnik , , mikrowela , pralka , żelazko / na parterze piekarnia ze świeżym bułeczkami a 50 m lokalna Biedronka / idealna lokalizacja - naprawdę wszędzie blisko !!! Apartament codziennie sprzątany , wymieniane ręczniki / polecam gorąco !

6.0/6

Wczasowiczka 20.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Pobyt w Funchal

Funchal i cała Madera rewelacja!!! Natomiast Rezydentka Waszego Biura w Funchal ....porażka; zupełny brak zainteresowania klientami; na lotnisko przyjechał po nas ktoś inny; Rezydentka skontaktowała się z nami ...narzucając termin spotkania! tylko jeden raz!!! proponowała spotkanie w hotelu w którym Ona przebywała; pomimo prośby, iż nie znamy miasta i jesteśmy zmęczeni i prosimy o spotkanie w następnym dniu.....powtarzała, iż nie ma takiej możliwości; żadnej kreatywności i dbania o klientów podczas pobytu. Byliśmy w apartamencie, nie w hotelu, Pani Rezydent stwierdziła, iż nie może się z nami spotkać: Jej jedynym celem było WCISKANIE.....bo inaczej nie można tego nazwać wycieczek, na które powinniśmy się zapisać; Nie poznałam Jej osobiście, ale już sam głos zniechęcał do wszystkiego; Apatia, smutek i niechęć do jakiejkolwiek aktywności......pobyt rewelacja ale niestety to nie zasługa Rainbow Grażyna

5.5/6

Maja, Poznań 24.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Niezapomniany pobyt na Maderze z małą wpadką na koniec

Nasza przygoda na Maderze była naprawdę niezapomniana, a pobyt w apartamencie przyczynił się do tego w znacznym stopniu. Hotel może się pochwalić rewelacyjnym położeniem, dzięki czemu wszędzie mieliśmy blisko, a zarazem mogliśmy cieszyć się spokojem i pięknymi widokami, jakie oferuje ta urokliwa wyspa. Obsługa hotelowa była zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i gotowa, by pomóc w każdej sytuacji, co sprawiało, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Apartamenty są przestronne, nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone, co zapewniało nam komfort na najwyższym poziomie. Jednakże, niestety musimy zaznaczyć mały minus dla biura podróży, które organizowało naszą podróż. Ostatni dzień naszego pobytu okazał się dość problematyczny. Zmuszeni byliśmy opuścić apartament o godzinie 12, a nasz transfer na lotnisko był zaplanowany dopiero na 22. Mimo że hotel zaoferował przechowanie bagażu do godziny 17, warunki pogodowe tego dnia były bardzo złe - wietrznie i deszczowo, co znacząco utrudniało nam spędzenie tego czasu na zewnątrz. Ostatecznie, dzięki pomocy rezydentki, udało nam się znaleźć miejsce w innym hotelu na przechowanie walizek. Jednakże, ze względu na trudne warunki pogodowe, zdecydowaliśmy się na wynajęcie dodatkowej doby na własną rękę, aby zapewnić sobie komfort przed długą podróżą powrotną. Mimo tego małego zgrzytu, ogólnie nasz pobyt na Maderze oceniamy bardzo pozytywnie. Apartament spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a obsługa hotelowa była naprawdę na wysokim poziomie. Życzymy sobie, aby w przyszłości biuro podróży zadbało o lepszą organizację ostatniego dnia pobytu, aby uniknąć takich sytuacji i zapewnić klientom pełen komfort do końca ich wakacji.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem