Aparthotel Marketplace

5.8/6 (3 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Aparthotel Marketplace
Galeria (11)
Aparthotel Marketplace
Aparthotel Marketplace
Aparthotel Marketplace
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
5.5
Pokój
5.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
3.7
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
2.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ewa Maria, OLESNO 25.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Madera w listopadzie i grudniu

Rewelacyjne miejsce przy głównym deptaku Funchal / idealnie wyposażone mieszkanie we wszystkie potrzebne do codziennego życia sprzęty ( ładny serwis obiadowy i do kawy) kieliszki do wina, lodówka , piekarnik , , mikrowela , pralka , żelazko / na parterze piekarnia ze świeżym bułeczkami a 50 m lokalna Biedronka / idealna lokalizacja - naprawdę wszędzie blisko !!! Apartament codziennie sprzątany , wymieniane ręczniki / polecam gorąco !

6.0/6

Wczasowiczka 20.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Pobyt w Funchal

Funchal i cała Madera rewelacja!!! Natomiast Rezydentka Waszego Biura w Funchal ....porażka; zupełny brak zainteresowania klientami; na lotnisko przyjechał po nas ktoś inny; Rezydentka skontaktowała się z nami ...narzucając termin spotkania! tylko jeden raz!!! proponowała spotkanie w hotelu w którym Ona przebywała; pomimo prośby, iż nie znamy miasta i jesteśmy zmęczeni i prosimy o spotkanie w następnym dniu.....powtarzała, iż nie ma takiej możliwości; żadnej kreatywności i dbania o klientów podczas pobytu. Byliśmy w apartamencie, nie w hotelu, Pani Rezydent stwierdziła, iż nie może się z nami spotkać: Jej jedynym celem było WCISKANIE.....bo inaczej nie można tego nazwać wycieczek, na które powinniśmy się zapisać; Nie poznałam Jej osobiście, ale już sam głos zniechęcał do wszystkiego; Apatia, smutek i niechęć do jakiejkolwiek aktywności......pobyt rewelacja ale niestety to nie zasługa Rainbow Grażyna
Pokaż więcej opinii (1)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem