Opinie klientów o Pestana Village & Miramar Garden Resort

5.6 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
2.3
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

EWA, SOPOT 30.05.2022

Pestana Vilage- Madera

Zdecydowanie polecam. Trafny wybór. Stosunkowo blisko do miasta- spacer. Hotel '' nie pierwszej młodości'' ale za to z klimatem ,elementy kolonialne ,orientalne, wygodny, zadbany . Bardzo sympatyczna, życzliwa obsługa. Pokój komfortowy, wystarczająco obszerny , chociaż od nas widok nie był ciekawy. Wyżywienie bardzo dobre. Wieczorem muzyka na żywo uprzyjemnia czas. Dodatkowym atutem piękny i duży ogród , basen zewnętrzny wystarczająco duży . Zespół niskich budynków pasuje do miejsca , robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż psujące krajobraz wysokie , proste, betonowe bloki. Jedyne zastrzeżenia dotyczą łazienki - wskazany remont.

5.5/6

EWA, GDAŃSK 11.07.2022

Ocena hotelu

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany .Czystosc i dbałość personelu o klientów bez zastrzeżeń .Łóżka bardzo wygodne .Posilki wieczorne -możliwość wyboru bufetu szwedzkiego lub 2 restauracji ,w których serwowane są dania z karty. (regionalne i śródziemnomorskie )-ciekawe smakowo ))Śniadania-monotonne,na szczęście obfite w owoce .Baseny czyste ,ale na przelomie 06/07 lekko chłodna woda .Moze warto byłoby podgrzewać wodę chociaż w jednym basenie .

5.5/6

KRZYSZTOF, OŻARÓW MAZOWIECKI 25.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

CZERWIEC 24

Super lokalizacja , fajny zielony hotel , słabe kolacje , reszta ok.................................

5.0/6

Izabela Anna, Choszczno 09.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wypoczynek na Maderze

Bardzo udany pobyt w Funchial. Hotel wygodny. Pokoje sprzątane codziennie. Małe zastrzeżenia do posiłków. Nam nie smakowały dania. Liczyliśmy na większy wybór lokalnych owoców czy warzyw. Lokalizacja hotelu bardzo fajna.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem