Obiekt

Pokoje

Hotel posiada 96 przytulnych pokoi zlokalizowanych w 6 piętrowych budynkach na plaży. Pokoje standardowe o pow. ok. 30 m2, wyposażone są w: łazienkę (prysznic, suszarka do włosów), klimatyzację indywidualnie sterowaną, bezpłatny sejf, wiatrak przysufitowy, telefon, minibar (konsumpcja za opłatą), zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, umeblowany balkon lub taras.

Internet

Internet Wi-Fi przy recepcji i w restauracji bezpłatnie.

Kategoria lokalna

***

Wyżywienie

Śniadania (07:30 do 09:30), lunche (12:30 do 14:00) i obiadokolacje (19:30 do 21:30) w formie bogatego bufetu w restauracji głównej. Napoje do lunchu i obiadokolacji płatne dodatkowo. Możliwość dopłaty do All Inclusive: 3 posiłki w formie bufetu, przekąski (16:00 do 17:00) lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (10:00 do 00:00)

Program sportowy i animacyjny

Hotel prowadzi animacje w wersji soft: muzyka na żywo, dyskoteka. Ponadto: siatkówka plażowa, tenis stołowy, badminton. Płatne dodatkowo: centrum sportów wodnych: kursy nurkowania, wypożyczalnia sprzętu, wyprawy wędkarskie, nurkowanie, żaglówki, katamarany, dobrze wyposażone Centrum SPA. W ramach All Inclusive: windsurfing, sprzęt do snorkelingu, wycieczka na snurkowanie (dostępna raz na pobyt, wymagana rezerwacja), wycieczka na wieczorne wędkowanie (dostępna raz na pobyt, wymagana rezerwacja).

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza na Malediwy
Do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 1 miesiąc od daty powrotu. Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 26.01.2023 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga!!! Brak możliwości uczestnictwa w imprezie dla osób, które w ciągu ostatnich 14 dni przebywały w którymś z wymienionych krajów: RPA, Botswana, Namibia, Zimbabwe, Mozambik, Lesotho, Eswatini. Ograniczenie dotyczy również podróżnych, którzy podróżowali tranzytem w tych krajach przez ponad 12h przed podróżą na Malediwy.

Przylatując na Malediwy należy okazać formularz Deklaracji Zdrowia Podróżnego.

Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem na Malediwy:

Formularz jest dostępny na: https://imuga.immigration.gov.mv/, należy go wypełnić dwukrotnie – przed wylotem na Malediwy i przed lotem powrotnym do Polski. Kod QR jest ważny przez 48 godziny od wypełnienia formularza - deklarację należy wypełnić nie wcześniej niż 48 godziny przed planowanym lądowaniem na lotnisku docelowym.

Do wniosku potrzebny jest nr biletu samolotowego dostępny u Sprzedawcy na ok. 2 dni przed wylotem.

Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekunów rezerwacji.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2022  r. i mogą ulec zmianie

Inne

Malediwy - informacje ogólne

Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.

Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.

Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.

Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).

Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Malediwach, trwa od początku listopada do końca marca.

Biyadhoo Island Resort

Udostępnij
Dodaj do schowka
Biyadhoo Island Resort
Galeria (9)
Biyadhoo Island Resort
Biyadhoo Island Resort
Biyadhoo Island Resort
Biyadhoo Island Resort

Atuty oferty

Sympatyczny hotel, przepięknie położony wśród tropikalnej roślinności. Idealna propozycja dla osób poszukujących rajskich krajobrazów, białych plaż, lagun w rozsądnej cenie. Możliwości skorzystania z szerokiej oferty sportów wodnych czy nurkowania.

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2022  r. i mogą ulec zmianie

Położenie

Ten rajski hotel, zatopiony w bujnym i tropikalnym ogrodzie, położony jest na wyspie o długości ok. 400 m i szerokości ok. 300 m, znajdującej się ok. 30 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową zajmuje ok. 35 min.

Mapa

Plaża

Hotel zlokalizowany na małej wyspie w otoczeniu białych plaż i lagun (ok. 50 m od brzegu znajduje się rafa koralowa). Leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe dostępne są bezpłatnie.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24 h, pokój telewizyjny, restauracja główna Palm z panoramicznym widokiem na lagunę, Coconut bar znajdujący się na plaży także z panoramicznym widokiem na ocean w którym są serwowane różne rodzaje przekąsek oraz napoi, biblioteka, dyskoteka, Centrum SPA, szkoła nurkowania, sklep z pamiątkami.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem