Biyadhoo Island Resort

Kategoria lokalna: ***
Lokalizacja Male
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Malediwy - wypoczynek
Wyżywienie Śniadania, obiady i kolacje
Last minute
Wycieczka samolotem
Sympatyczny hotel, przepięknie położony wśród tropikalnej roślinności. Idealna propozycja dla osób poszukujących rajskich krajobrazów, białych plaż, lagun w rozsądnej cenie. Możliwości skorzystania z szerokiej oferty sportów wodnych czy nurkowania.

Terminy i ceny wycieczki 20

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Ten rajski hotel, zatopiony w bujnym i tropikalnym ogrodzie, położony jest na wyspie o długości ok. 400 m i szerokości ok. 300 m, znajdującej się ok. 30 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową zajmuje ok. 35 min.
Plaża
Hotel zlokalizowany na małej wyspie w otoczeniu białych plaż i lagun (ok. 50 m od brzegu znajduje się rafa koralowa). Leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe dostępne są bezpłatnie.
Do dyspozycji gości
Recepcja 24 h, pokój telewizyjny, restauracja główna Palm z panoramicznym widokiem na lagunę, Coconut bar znajdujący się na plaży także z panoramicznym widokiem na ocean w którym są serwowane różne rodzaje przekąsek oraz napoi, biblioteka, dyskoteka, Centrum SPA, szkoła nurkowania, sklep z pamiątkami.
Pokoje
Hotel posiada 96 przytulnych pokoi zlokalizowanych w 6 piętrowych budynkach na plaży. Pokoje standardowe o pow. ok. 30 m2, wyposażone są w: łazienkę (prysznic, suszarka do włosów), klimatyzację indywidualnie sterowaną, bezpłatny sejf, wiatrak przysufitowy, telefon, minibar (konsumpcja za opłatą), zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, umeblowany balkon lub taras.
Wyżywienie
Śniadania (07:30 do 09:30), lunche (12:30 do 14:00) i obiadokolacje (19:30 do 21:30) w formie bogatego bufetu w restauracji głównej. Napoje do lunchu i obiadokolacji płatne dodatkowo. Możliwość dopłaty do All Inclusive: 3 posiłki w formie bufetu, przekąski (16:00 do 17:00) lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (10:00 do 00:00)
Program sportowy i animacyjny
Hotel prowadzi animacje w wersji soft: muzyka na żywo, dyskoteka. Ponadto: siatkówka plażowa, tenis stołowy, badminton. Płatne dodatkowo: centrum sportów wodnych: kursy nurkowania, wypożyczalnia sprzętu, wyprawy wędkarskie, nurkowanie, żaglówki, katamarany, dobrze wyposażone Centrum SPA. W ramach All Inclusive: windsurfing, sprzęt do snorkelingu, wycieczka na snurkowanie (dostępna raz na pobyt, wymagana rezerwacja), wycieczka na wieczorne wędkowanie (dostępna raz na pobyt, wymagana rezerwacja).
Internet
Internet Wi-Fi przy recepcji i w restauracji bezpłatnie.
Wizy
Wiza na Malediwy
Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.
Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień  01.02.2019  r. i mogą ulec zmianie
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Malediwy - informacje ogólne
Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.
Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.
Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.
Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek
Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.
Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.
Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 3 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.
Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie). Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Malediwach! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon