Obiekt

Pokoje

W hotelu dostępnych jest 150 pokoi. Pokoje classic o pow. 25 m2 położone w chatkach blisko plaży, są podstawowo urządzone. Wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką, zestawem kosmetyków do kąpieli, klimatyzację, wiatrak przysufitowy, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon, minibar (konsumpcja płatna), umeblowany taras. Pokoje comfort o pow. 27 m2, zlokalizowane w dwupoziomowych budynkach, bardziej elegancko urządzone posiadają umeblowany balkon (Sky) lub taras (Beach), pokoje premium o pow. ok. 27 m2 położone w niskich budynkach, w pokoju balkon lub taras, TV Sat., położone po wschodniej stronie wyspy tuż przy najpiękniejszej plaży na wyspie. Na potwierdzenie dostępne są elegancko urządzone wille na wodzie o pow. 37 m2 z. i z bezpośrednim dostępem do oceanu.

Internet

Internet Wi-Fi dostępny bezpłatnie w pokojach i ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna

***

Wyżywienie

HB: Śniadania (7:00-9:00) i obiadokolacje (19:00-21:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo). Za dopłatą FB: lunche (12:00-14:00) (napoje do lunchy i obiadokolacji płatne dodatkowo) lub All Inclusive: 3 posiłki w formie bogatego bufetu w restauracji głównej, przekąski (16:00-17:00) w barze Blue Lagoon, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wybranych barach (09:00-24:00). Po północy konsumpcja w barach płatna dodatkowo. Bezpłatna woda do obiadu i kolacji, pozostałe napoje do obiadu i kolacji płatne. Ponadto, dodatkowo płatne: soki ze świeżych owoców, wybrane napoje gorące oraz importowane napoje alkoholowe.

Program sportowy i animacyjny

Hotel nie prowadzi animacji w ciągu dnia. W ramach wieczornych animacji: muzyka na żywo, karaoke, dyskoteki. W ramach infrastruktury sportowej: siatkówka plażowa, tenis stołowy, bilard, badminton, centrum fitnessu, biblioteka. Dodatkowo płatne: eleganckie SPA, sporty wodne (m.in. snorkeling, windsurfing, nurkowanie, surfing, narty wodne), wycieczki na okoliczne wysepki, wyprawy na ryby oraz rejsy w poszukiwaniu delfinów.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza na Malediwy
Do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 1 miesiąc od daty powrotu. Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 26.01.2023 r. i mogą ulec zmianie.

Przylatując na Malediwy należy okazać formularz Deklaracji Zdrowia Podróżnego.

Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem na Malediwy:

Formularz jest dostępny na: https://imuga.immigration.gov.mv/, należy go wypełnić dwukrotnie – przed wylotem na Malediwy i przed lotem powrotnym do Polski. Kod QR jest ważny przez 48 godziny od wypełnienia formularza - deklarację należy wypełnić nie wcześniej niż 48 godziny przed planowanym lądowaniem na lotnisku docelowym.

Do wniosku potrzebny jest nr biletu samolotowego dostępny u Sprzedawcy na ok. 2 dni przed wylotem.

Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekunów rezerwacji.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Inne

Malediwy - informacje ogólne

Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.

Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.

Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.

Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).

Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Malediwach, trwa od początku listopada do końca marca.

Fihalhohi Island Resort

6.0/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka

Kategoria lokalna 3

Fihalhohi Island Resort
Galeria (18)
Fihalhohi Island Resort
Fihalhohi Island Resort
Fihalhohi Island Resort
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Położony na pięknej wyspie otoczonej rafą, jest doskonałym wyborem dla osób pragnących odpocząć w rajskim otoczeniu, a dysponującym skromniejszym budżetem. Szeroki wybór typów pokoi pozwala dopasować ofertę do potrzeb każdego z Gości, a dodatkowo hotel cieszy się bardzo dobrymi opiniami na portalach społecznościowych.

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Na miejscu

Polski rezydent

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Położenie

Hotel położony na Południowym Atolu Male. Znajduje się na niewielkiej, urokliwej wyspie wypełnionej tropikalną roślinnością i otoczonej krystalicznymi wodami Oceanu Indyjskiego. Zlokalizowany ok. 28 km na południe od lotniska w Male. Transfer łodzią trwa ok. 45 min.

Mapa

Plaża

Piękna, piaszczysta plaża wokół wyspy. Bezpłatnie dostępne leżaki.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24h, restauracja główna Palm Grove, 3 bary: bar główny Fisherman, bar Blue Lagoon z restauracją, bar Beach Hut przy plaży. Brak basenu. Ponadto: sklep z pamiątkami, centrum sportów wodnych, room service, usługi pralni, lekarz.

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Pokój classic w ogrodzie

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 25 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko | Balkon / taras

bez dopłaty

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Pokój comfort Sky

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 27 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko | Balkon / taras

+1 431

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

1 x Pokój

(Pokój classic w ogrodzie)

Zmień
Za osobę10 904
Razem
21 809 zł
Zaliczka 10% 2 180 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

AS Rzeszów 18.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

raj na ziemi

Było pięknie, pysznie, czysto i bardzo bardzo spokojnie. Wszystko na czas. Piękne zielone miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jak dla Nas wszystko NAJ

6.0/6

Tomek 19.12.2022
Termin pobytu: grudzień 2022

Malediwy Fihalhohi

Witam. Wyspa fajna woda ciepła plaże z miękkim piaskiem dużo zieleni, obsługa miła i pomocna wyżywienie duży wybór różnych posiłków obsługa wyspy praktycznie zawsze uśmiechnięta, woda przejrzysta można snurkować wśród różnego rodzaju gatunków ryb. UWAGA! przy zejściu z plaży do wody dużo szczątków koralowców i kamyczki co daje niekomfortowo pod stopami ale wystarczy odpowiednie obuwie i po problemie żeby zejść do wody i spokojnie można pływać w takim obuwiu lub zejść w płetwach. Przy silniejszym wietrze większe fale. Deszcz zdarzał się czasami 3 razy dziennie ale ok 15 min i po deszczu (Grudzień ) Dużo miejsca na wyspie bez tłoku żadne zaczepki nie zdarzyły mi się czułem się bezpiecznie wśród turystów z różnych krajów i wśród samych Malediwczyków. Osobiście polecam Fihalhohi na spokojny wypoczynek. Stół do tenisa, do bilarda, spa, bieżnie do biegania. Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Tomek okolice Sandomierza (Świętokrzyskie)
Pokaż wszystkie opinie

Pogoda

Średnie temperatury w grudniu

30

/26

°C

Temperatura dzień/noc

28

°C

Temperatura wody

9

Godzin słonecznych
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem