Obiekt

Pokoje

Hotel posiada 389 przestronnych pokoi, wszystkie wyposażone w klimatyzację, łazienkę (suszarka do włosów, prysznic lub wanna), łóżko typu King Size, wentylator sufitowy, telefon, sejf, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, mini bar (konsumpcja płatna dodatkowo), umeblowany taras lub balkon. Beach Bungalows i Garden Bungalows (54 m2, dla max. 3 osób dorosłych) posiadają dodatkowo częściowo otwartą łazienkę z prysznicem, łóżko z baldachimem, położone na plaży bądź w ogrodzie. Beach Villas (57 m2, dla max. 3 os. dorosłych lub 2 os. dorosłych i 2 dzieci na dostawkach) posiadają większą sypialnię z wydzielonym miejscem do siedzenia, łóżko z baldachimem, częściowo otwartą łazienkę, TV-Sat. Jacuzzi Beach Villas (78 m2, dla max. 3 osób w konfiguracji 3+0 lub 2+2) posiada osłoniętą werandę, łóżko z baldachimem, dwuosobowe jacuzzi, otwartą łazienkę, TV-Sat., są położone tuż przy plaży. Sangu Water Villas (70 m2 dla max. 3 os. dorosłych) – wille na wodzie, posiadają zamkniętą łazienkę, bezpośrednie zejście do oceanu, taras z leżakami.

Internet

Limitowany Internet Wi-Fi dostępny bezpłatnie w pokojach oraz wybranych miejscach ogólnodostępnych.

Kategoria lokalna

****

Strona www

www.kuredu.com

Wyżywienie

Śniadania, lunche i obiadokolacje serwowane w restauracji głównej w formie bufetu (napoje do posiłków płatne dodatkowo). Za dopłatą opcja All inclusive Plus: śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w barach (woda, soki, piwo, wino domowe, kawa, herbata), przekąski z minibaru, popołudniowa herbata w wyznaczonym barze, butelka wina musującego. All inclusive Gold: cały pakiet All Inclusive Plus, dodatkowo butelkowane napoje alkoholowe w barach i restauracjach, raz dziennie uzupełniany mini bar, jeden lunch dziennie w restauracji Franco’s lub jedna kolacja dziennie w wybranej restauracji a’la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja), późne śniadanie w restauracji Franco’s (10:30-12:00), nielimitowane przekąski (pizza, burgery, lody) w wyznaczonych godzinach.

Program sportowy i animacyjny

Program sportowy i animacyjny

Hotel oferuje cotygodniowy wieczorny program animacji, takich jak: pokazy taneczne, dyskoteki, muzyka na żywo, prezentacja lokalnej kultury i tańca. Ponadto: tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe dostępne w barach, rzutki. Płatne dodatkowo: korty tenisowe, korty do padla, boisko do siatkówki, siłownia, wędkarstwo, pole golfowe, rejsy łodzią z przewodnikiem, centrum nurkowania, sportów wodnych, SPA. Plac zabaw i mini klub dla dzieci w wieku 3-12 lat.Dla gości All inclusive Plus: rejs o zachodzie słońca, pół godziny grupowej lekcji snurkowania, windserfingu i golfa, darmowe lekcja jogi, darmowa siłownia, boisko do siatkówki i badmintona, darmowe korzystanie w ciągu dnia z: kortów tenisowych i do paddlingu, kajaków i desek do windsurfingu. 50% zniżki na wybrane dania w restauracjach: Franco, Far East, The Beach Shack oraz 50% zniżki na wybrane koktajle i inne napoje (oprócz wina). Dla gości All Inclusive Gold: cały pakiet All Inclusive Plus, dodatkowo: jedna runda golfa (łącznie ze sprzętem), raz na tydzień godzinne SPA wybrane ze specjalnego menu, jedna lekcja nauki nurkowania na pobyt lub jedna lekcja nurkowania orientacyjnego (dla certyfikowanych nurków), wodne sporty niezmotoryzowane (deski do windurfingu, kajaki, deska wiosłowa), wypożyczenie rowerów, sprzętu do nurkowania. Jedno darmowe pranie na pobyt.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza na Malediwy
Do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 1 miesiąc od daty powrotu. Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 26.01.2023 r. i mogą ulec zmianie.

Przylatując na Malediwy należy okazać formularz Deklaracji Zdrowia Podróżnego.

Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem na Malediwy:

Formularz jest dostępny na: https://imuga.immigration.gov.mv/, należy go wypełnić dwukrotnie – przed wylotem na Malediwy i przed lotem powrotnym do Polski. Kod QR jest ważny przez 48 godziny od wypełnienia formularza - deklarację należy wypełnić nie wcześniej niż 48 godziny przed planowanym lądowaniem na lotnisku docelowym.

Do wniosku potrzebny jest nr biletu samolotowego dostępny u Sprzedawcy na ok. 2 dni przed wylotem.

Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekunów rezerwacji.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Inne

Malediwy - informacje ogólne

Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.

Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.

Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.

Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).

Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Malediwach, trwa od początku listopada do końca marca.

Kuredu Resort & Spa

Udostępnij
Dodaj do schowka

Kategoria lokalna 4

Kuredu Resort & Spa
Galeria (25)
Kuredu Resort & Spa
Kuredu Resort & Spa
Kuredu Resort & Spa
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Naszym zdaniem: Bardzo dobrej klasy hotel, idealny na relaks na rajskiej wyspie. Niewątpliwą zaletą hotelu jest szeroki wybór typów pokoi oraz wyżywienia, które pozwoli dopasować ofertę do potrzeb każdego Klienta.

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Na miejscu

Polski rezydent

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Położenie

Malowniczy hotel położony na północnym atolu Lhaviyani, na rajskiej wyspie tuż przy rafie koralowej. Wyspa ma ok. 1800m długości oraz 325m szerokości, do Międzynarodowego lotniska w Male ok. 140 km. Transfer trwa ok. 40 min (pełen wrażeń przelot hydroplanem) lub lot krajowy na lotnisko Madivaru po transferze łodzią motorową do ośrodka.

Mapa

Plaża

Hotel zlokalizowany na wyspie otoczonej przepiękną, białą, piaszczystą plażą, bogatą laguną i rafą koralową. Leżaki i parasole na plaży dostępne bezpłatnie.

Do dyspozycji gości

3 recepcje, 4 restauracje główne serwujące dania w formie bogatego bufetu: The Bonthi (dla gości w Garden Bungalows, Beach Bungalows), The Koamas (dla gości Beach Villas, Jacuzzi Beach Villas), The „O” (dla gości Beach Villas bliżej restauracji), The Sangu (dla gości Sangu Water Villas), 3 restauracje a’la carte (płatne dodatkowo), 7 barów, w tym bar przy basenie. Na terenie hotelu znajdują się 3 baseny: główny z brodzikiem dla dzieci z widokiem na plażę, basen The „O” dla os. pow. 12 roku życia, basen typu infinity dla os. pow. 18 roku życia tylko dla gości mieszkających w Sangu Water Villas, leżaki, parasole i ręczniki dostępne bezpłatnie przy każdym z basenów. Ponadto, dodatkowo płatne: 4 sklepy z pamiątkami, jubiler, klinika medyczna, centrum sportów wodnych, wypożyczalnia rowerów.

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Bungalow w ogrodzie

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 54 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko typu King Size | Balkon / taras

bez dopłaty

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Bungalow przy plaży

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 54 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko typu King Size | Balkon / taras

+944

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

1 x Pokój

(Bungalow w ogrodzie)

Zmień
Za osobę10 696
Razem
21 392 zł
Zaliczka 10% 2 130 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem