Obiekt

Pokoje

Hotel posiada 284 ekskluzywne pokoje. Wille przy plaży, o pow. ok. 56 m2, wyposażone są w łazienkę (częściowo pod gołym niebem) z prysznicem, suszarką do włosów, zestawem kosmetyków do kąpieli. Ponadto: szlafroki, wiatrak sufitowy, klimatyzację, telefon, TV Sat., sejf, minibar (konsumpcja za opłatą), zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, strefę wypoczynkową oraz zagospodarowany taras z widokiem na ogród. Pokoje w ogrodzie o pow. ok. 50 m2 położone w budynku w głębi wyspy, wille przy plaży z prywatnym, zewnętrznym jacuzzi na zagospodarowanym, drewnianym tarasie (pow. ok. 80 m2), wille na skraju plaży z prywatnym jacuzzi pod gołym niebem oraz spektakularnym widokiem na lagunę (pow. ok. 60 m2), wille na wodzie, o pow. ok. 85 m2, położone wzdłuż drewnianego pomostu, z prywatnym jacuzzi pod gołym niebem oraz drewnianym tarasem ponad lazurowymi wodami oceanu.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w pokojach oraz częściach wspólnych hotelu.

Kategoria lokalna

****

Strona www

www.meeru.com

Wyżywienie

Śniadania (7:30-10:00), lunche (12:30-14:00) i obiadokolacje (19:00-21:00) w formie bogatego bufetu serwowane w Restauracji Farivalhu i Maalan. Napoje do lunchu i obiadokolacji płatne dodatkowo. Za dopłatą All Inclusive Plus: dodatkowo przekąski (11:00-18:00) serwowane w Dhoni Bar i A-Mare oraz (18:00-23:00) w barze Dhoni i Uthuru, wybrane lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w wyznaczonych barach w godzinach ich otwarcia, wyznaczone napoje z minibaru oraz ½ butelki szampana na pokój/pobyt. AI nie obejmuje: pozostałych napoi alkoholowych, win oraz piw butelkowanych, koktajli, soków ze świeżych owoców, posiłków w innych hotelowych restauracjach.

Program sportowy i animacyjny

Hotel organizuje wieczory przy muzyce na żywo, pokazy taneczne, karaoke, i zawody sportowe. Płatne dodatkowo (dla gości z formułą AI Plus bezpłatne): bilard, snooker, tenis stołowy, badminton, rzutki, gry planszowe, badminton, siatkówka plażowa, siłownia, 2 korty tenisowe (oświetlenie płatne), 9-dołkowe pole golfowe, rejs dla amatorów snurkowania na pobliską rafę (z własnym sprzętem), kajaki oraz windsurfing. Plac zabaw oraz pokój zabaw dla dzieci (3-12). Ponadto dla gości z AI Plus jednorazowo: rejs o zachodzie słońca, 30 min. grupowej nauki snurkowania, windsurfingu i golfa. Za opłatą centrum SPA, wypożyczalnia rowerów oraz centrum sportów wodnych.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza na Malediwy
Do przekroczenia granicy przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 1 miesiąc od daty powrotu. Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 26.01.2023 r. i mogą ulec zmianie.

Przylatując na Malediwy należy okazać formularz Deklaracji Zdrowia Podróżnego.

Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem na Malediwy:

Formularz jest dostępny na: https://imuga.immigration.gov.mv/, należy go wypełnić dwukrotnie – przed wylotem na Malediwy i przed lotem powrotnym do Polski. Kod QR jest ważny przez 48 godziny od wypełnienia formularza - deklarację należy wypełnić nie wcześniej niż 48 godziny przed planowanym lądowaniem na lotnisku docelowym.

Do wniosku potrzebny jest nr biletu samolotowego dostępny u Sprzedawcy na ok. 2 dni przed wylotem.

Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekunów rezerwacji.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Inne

Malediwy - informacje ogólne

Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.

Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.

Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.

Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.

Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).

Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Malediwach, trwa od początku listopada do końca marca.

Meeru Island Resort

6.0/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka

Kategoria lokalna 4

Meeru Island Resort
Galeria (40)
Meeru Island Resort
Meeru Island Resort
Meeru Island Resort
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Resortowy hotel o klubowej atmosferze. Piękna lokalizacja, egzotyczna atmosfera i zapierające dech w piersiach widoki, połączone z doskonałą kuchnią oraz ogromem aktywności powodują, ze jest to idealne miejsce dla osób, które nie lubią się nudzić na wakacjach. Hotel bardzo lubiany i chwalony przez Gości.

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Na miejscu

Polski rezydent

Plaża

do 100m

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 15.02.2023  r. i mogą ulec zmianie

Położenie

Hotel położony jest na tropikalnej wyspie Merufenfushi, będącej częścią Północnego Atolu Kaafu. Międzynarodowe lotnisko w Male znajduje się ok. 50 km od hotelu. Transfer łodzią trwa ok. 55 minut.

Mapa

Plaża

Wyspa otoczona jest piękną, piaszczystą, białą plażą. Leżaki i parasole dostępne bezpłatnie.

Do dyspozycji gości

Recepcja, przestronne lobby, 2 restauracje główne po dwóch stronach wyspy, serwujące dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, 4 restauracje a’la carte: Asian Wok, The Reef specjalizująca się w owocach morza oraz daniach mięsnych z grilla, Vilu serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej oraz A-Mare specjalizująca się w daniach kuchni włoskiej. Kawiarnia, 6 barów w różnych częściach wyspy, z których 3 serwują również przekąski w ciągu dnia. Basen z wydzieloną częścią dla dzieci oraz basen relaksacyjny dla osób powyżej 18 roku życia. Ponadto, dodatkowo płatne: sklepik z pamiątkami, fotograf, lekarz.

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Willa przy plaży

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 56 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko | Balkon / taras

bez dopłaty

lupa
strzałka w lewo
strzałka w prawo

Willa przy plaży z jacuzzi

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 56 m2 | 1 pomieszczenie | Łóżko | Balkon / taras

+2 456

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

1 x Pokój

(Willa przy plaży)

Zmień
Za osobę13 925
Razem
27 850 zł
Zaliczka 10% 2 780 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 4 dni
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
1.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
3.3
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

marjolla 05.04.2017
Termin pobytu: listopad 2017

Rewelacja!

Bylismy w marcu w Meeru Island..niezapomniany czas, niezapomniane miejsce.Wszystko na najwyższym poziomie, począwszy od domku na wodzie z jacuzzi pod gołym niebem, poprzez plażę, jedzenie, serwis....Dotarliśmy w nocy , przywitały nas talerze z kanapkami i owocami, w restauracji wybór wszelkich rodzajów pieczywa, mięs, sałat i surówek, owocow, lodów..bary pełne kolorowych drinków .Ręczniki wymieniane dwa razy dziennie, szampan na powitanie, na śniadanie , łóżka scielone po i przed spaniem...osobisty stolik i jeden kelner przez cały pobyt. Cisza, spokój, cała wyspa to jeden resort, mozna ja obejść w ponad godzinę.Niby dużo domków, wszystko zasiedlone, a jakoś tak mało ludzi...z animacji to parę nastrojowych występów...nie ma dzieci..super..Sporty wodne w zasięgu ręki, nurkowalismy z butlami w towarzystwie instruktorów PADI i widok przepiękny..mureny, skrzydlice, żółwie szylkretowe..kolorowe rybki ....chce sie tu wrócić..polecam hotel, gdyż mielismy chyba najlepszy pobyt , jak wywnioskowaliśmy z ocen innych wycieczkowiczów .Dużo miejsc widzieliśmy, ale to to number one👍👍👍

6.0/6

MICHAŁ, --- 30.04.2021

Najpiękniejsze miejsce na ziemi

Pobyt na Meeru ciężko opisać słowami - jeśli jednak mam spróbować, to pierwsze na myśl przychodzą określenia takie jak niewyobrażalna gościnność, cudowna przyroda, cisza i spokój. Podczas pobytu nie brakowało niczego - obsługa dbała o każdy szczegół tak, aby każdy z gości czuł się wyjątkowo. Jedzenie wybitne, przez cały pobyt obsługiwał nas ten sam kelner. Wille na wodzie wyglądają jak z bajki, widok z tarasu jest nie do opisania. Goście są rozmieszczeni tak, aby każdy czuł się jak najbardziej komfortowo - my byliśmy zakwaterowani w domkach na wodzie na "dorosłej" części wyspy, rodziny z dziećmi na drugim końcu. Czego nie polecam? Nie polecam stamtąd wracać! :)
Pokaż wszystkie opinie

Pogoda

Średnie temperatury w listopadzie

30

/26

°C

Temperatura dzień/noc

28

°C

Temperatura wody

8

Godzin słonecznych
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem