pokój w ogrodzie

Summer Island Resort

Kategoria lokalna: ****
Lokalizacja Male
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Malediwy - wypoczynek
Wyżywienie Śniadania, obiady i kolacje
4.0 /6 ( 1 opinii )
Wycieczka samolotem
Dobrej klasy hotel położony na niewielkiej, urokliwej wyspie. Głównym atutem jest szeroki wybór typów pokoi co sprawia, że każdy z Gości może wybrać ofertę dopasowaną do własnych potrzeb. Hotel cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród Klientów głównie z powodu kameralnej atmosfery oraz serwisu, a dodatkowo hotel może się poszczycić przepięknym basenu typu infinity.

Terminy i ceny wycieczki 16

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Rajski hotel położony na wyspie otoczonej piękną plażą, pośród tropikalnego ogrodu. Zlokalizowany jest ok. 35 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową zajmuje ok. 45 min.
Plaża
Hotel zlokalizowany na wyspie w otoczeniu białych plaż i lagun. Na plaży bezpłatne leżaki, parasole oraz ręczniki.
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja główna Samuga (dla pokoi: w ogrodzie, superior bungalow, superior vista i superior beach) i Hiya zlokalizowana na tarasie nad oceanem (dla pokoi: premium beach i willi na wodzie), restauracja a’la carte (lokalne specjały, owoce morza, pizze i tapas), bar Nevi. Basen typu infinity - sprawiający wrażenie połączenia z oceanem, bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki na basenie. Ponadto: centrum SPA, sklepy z pamiątkami, przekąskami i biżuterią.
Pokoje
Hotel posiada 155 pokoi. Pokoje w ogrodzie, szeregowo ustawione w głębi wyspy o pow. ok. 38 m2, przyjemnie, ale podstawowo urządzone. Wyposażone są łazienkę (częściowo pod gołym niebem) z prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, TV Sat., telefon, mini lodówkę, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, umeblowany taras. Pokoje superior bungalow przy plaży o pow. ok. 40 m2, bardziej komfortowo urządzone. Pokoje superior beach o pow. ok. 41 m2 z bezpośrednim wyjściem na plażę, zlokalizowane na parterze w piętrowych budynkach, superior Vista pow. ok. 41 m2, na pierwszym piętrze (nad pokojami superior beach), posiadają dodatkowo widok na morze, premium beach villa o pow. 45 m2 zlokalizowane na samej plaży dodatkowo wyposażone w wannę z jacuzzi, wille na wodzie pow. 45 m2 z bezpośrednim dostępem do oceanu.
Wyżywienie
Śniadania, lunche i obiadokolacje w formie bogatego bufetu w restauracji głównej. Woda, kawa i herbata do lunchy i obiadokolacji bezpłatne, pozostałe napoje płatne dodatkowo. Za dopłatą All Inclusive: 3 posiłki w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia w barze Nevi, podwieczorek (16:30-17:30), wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (09:00-24:00), Płatne dodatkowo: napoje importowane, świeże soki, restauracja ala carte.
Program sportowy i animacyjny
Hotel nie prowadzi animacji. W ramach infrastruktury sportowej: siatkówka plażowa, badminton, tenis stołowy, bilard, Bogaty program animacyjny: muzyka na żywo, wieczory tematyczne, karaoke. Ponadto: koszykówka, siatkówka plażowa, tenis stołowy. W ramach All Inclusive raz dziennie wycieczka na pobliską rafę. Możliwość wypożyczenia sprzętu.
Internet
Internet Wi-Fi bezpłatnie dostępny na terenie hotelu i w pokojach.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 4.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/malediwy-wypoczynek/summer-island-resort
Wizy
Wiza na Malediwy
Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.
Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień  01.02.2019  r. i mogą ulec zmianie
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Malediwy - informacje ogólne
Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.
Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.
Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8  USD.
Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek
Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.
Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.
Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na 3 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.
Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
- W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy. Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie). Ważne! Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).

Dodaj opinię

4.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Malediwach! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon