Opinie klientów o IBEROSTAR Founty Beach

5.5 /6
377 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.8
Intensywność programu
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Pilot
5.5
Plaża
5.4
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.6
Program wycieczki
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.0
Transport
5.5
Wyżywienie
5.6
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alicja, Olsztyn 24.07.2019

Wspaniale

Bardzo udany urlop. Warunki w hotelu bardzo dobre, obsługa przemiła. Pogoda jak na lipiec idealna (28 st, ale bryza od oceanu robiła swoje). Wyżywienie zadowoli każdego. Pokoje, jak i cały obiekt codziennie sprzątanie. Czysto i pięknie.

6.0/6

Lucy 04.12.2014

Iberostar Founty Beach, Agadir

Znakomity hotel, komfortowy, z doskonałą atmosferą, stale frontem do klienta. Zachwycał szczególnie troskliwy i uprzejmy stosunek personelu do gości, doskonała kuchnia, organizacja hotelu i jego terenu, program rozrywkowy.

6.0/6

Monika, Wrocław 31.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Polecam hotel

Hotel położony z dala od hałasu centrum tuż przy promenadzie dzielącej hotel od plaży. Hotel czysty zadbany . Pyszne posiłki do śniadania i obiadu świeże soki . Kawa z ekspresu w barze w cenie . Na każdym korytarzu dystrybutory z wodą w pokojach dzbanki na wodę. Pokoje sprzątane codziennie. Przemiła obsługa która nie czekała na napiwki tylko robiła co do niej należało. Wszystkie problemy zgłaszane były bardzo szybko rozwiązywane. Plaża piękna choć do najczystszych nie należy , super fale w oceanie idealnie do poskakanie.Do dyspozycji jest siłownia boisko do siatkówki i koszykówki oraz dwa korty tenisowe codziennie od rana przygotowywane . Rakiety i piłki do tenisa też są na miejscu i są nieodpłatne

6.0/6

Beata 27.03.2014

godny polecenia

świetny hotel dla rodzin z dziećmi i osób, które lubią dobrze zjeść. Mimo ramadanu, był nawet pieczony prosiak!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem