Opinie klientów o IBEROSTAR Founty Beach

5.5 /6
394 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.7
Intensywność programu
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Pilot
5.5
Plaża
5.5
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.5
Program wycieczki
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.0
Transport
5.5
Wyżywienie
5.5
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Teresa i Marian 25.10.2015

wypoczynek ze szczyptą egzotyki i pełną paleta wrażeń

Hotel jak z obrazka, w przenośni i rzeczywistości. Wnętrza przenoszą w klimat baśni z tysiąca i jednej nocy. Wyborna kuchnia, kucharze dbają o najdrobniejszy szczegół. Pobyt niezwykle udany, zarówno za sprawą hotelu, obsługi jak i samego raju.

6.0/6

Barbara, Warszawa 25.08.2014

hotel Iberostar

Pobyt bardzo udany

6.0/6

Włodzimierz Sikora 26.04.2022

Byliśmy tam 4 raz więc odpowiedź nasuwa się sama :)

Byliśmy w tym hotelu 4 raz i będziemy tam za rok ponownie, miła obsługa, pyszne jedzenie, nie ma walki o stoliki, hotel typowy dla rodzin z dziećmi, basen podgrzewany, czysto, atmosfera jak w domu, przepiękna promenada nad oceanem, codzienne spacery i biegi do Mariny Agadir, polecam wszystkim którzy chcą wypocząć, część obsługi rozmawia w naszym języku, napoje soki do woli bez ograniczeń, przede wszystkim jest wszędzie bezpiecznie, POLECAMY , zapomniałem dodać że plaża mega szeroka i piaseczek

6.0/6

Jarek 03.03.2023

super pobyt w fajnym hotelu

Polecam pokój z bezpośrednim widokiem na Atlantyk na końcu jednego ze skrzydeł czy też ramion(podkowy). Jedzenie nie do przejedzenia i urozmaicone - pod warunkiem, że ktoś nie jest uzależniony od wieprzowiny :). Tylko drinki niemiłosiernie rozcieńczane. Obsługa miła i nie natarczywa.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem