Opinie klientów o LABRANDA Les Dunes d’Or

4.9 /6
99 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.0
Intensywność programu
5.5
Obsługa hotelowa
4.8
Pilot
5.5
Plaża
5.2
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.5
Program wycieczki
5.5
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.5
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

JADWIGA, BOJANO 30.09.2019

Bez rewelacji.

Przy nazwie hotelu nie ma żadnych gwiazdek. Moja ocena to trzy gwiazdki.

3.0/6

Podróżni ze Śląska. 19.09.2015

Pobyt w Agadirze jak najbardziej, ale ten hotel omijajcie z daleka - sa ciekawsze w sąsiedztwie.

Hotel jak to hotel pokoje w porządku gorzej z całą reszta przydał by mu się już remont. Rainbow Tours deklaruje 8 dni a w rzeczywistości pobyt kończy się po 6,5 dniach co jest absurdem. Bardzo specyficzne wyżywienie. Obsługa posługuje się tylko językiem francuskim i to właśnie goście z Francji mają we wszystkim pierwszeństwo. Hotel ogólnie jest jakimś sanatorium dla francuskich emerytów. Jedynym co sprawiło, że pobyt tam był miły i przyjemny to była okolica i Panie rezydentki, które we wszystkim bardzo chętnie pomogły.

2.0/6

Dorian, Tworków 25.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Słaby hotel

Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż był to najgorszy hotel w którym byliśmy z biurem Rainbow. Labranda na bardzo słabym poziomie. Wycieczka do Marakeszu bardzo udana Pani przewodnik kompetentna i z dużym pokładem wiedzy. Jedzenie bardzo monotonne i często kolejki do podstawowych dań typu mięso frytki.

2.0/6

kasia 13.09.2018
Termin pobytu: październik 2018

Hotel dla niewymagających

Witam serdecznie, w terminie od 31 do 07 sierpnia 2018r. przebywalam ze znajomymi w tym hotelu. Niestety, pomimo przeczytania przed wyjadem wsztkich negatywnych opinii na temat tego hotelu czekało nas bardzo duże rozczarowanie. Wiele istotnych rzeczy zostalo w opiniach o hotelu pominięte lub nienapisane. Generalnie polecam ten hotel ale dla osób niewymagajacych. Gdybym miała porównac do hotelu europejskiego 4,5* to ten dostaje raptem naciagniete 3*.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem