Opinie o Maroko Study Tour

5.1/6
(159 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.4
Intensywność programu
5.9
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
6.0
Plaża
5.4
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.7
Program wycieczki
5.9
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.6
Transport
6.0
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.0
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Be live opinia

    Anna, Komorowo 29.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wszystko było super zorganizowane ze strony Rainbow. Punkt mniej dla hotelu za monotonne posiłki i obsługę w restauracji .

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rodzinne wakacje

    GRZEGORZ, KOBYLKA 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Udany urlop! Baterię naładowane! Dziękuję!Hotel bardzo fajny dobre jedzenie, super baseny i ekipa animatorów. Polecam! Kilka rzeczy szczegółowiej: plaża ok ale zanieczyszczona plastikiem głównie poza miejscem wydzielonym dla hotelu. Aż nie chciało się chodzić bo strasznie to wkurzające,że mają taki potencjał a o to nie dbają. W hotelu głównie Polacy i Portugalczycy oraz weekendowo Marokańczycy ( co rzucające się w oczy lepiej traktowani w tym czasie). Siłownia to głównie sprzęt do cardio. Otwarta od 10 szkoda bo chciało by się zrobić trening szybki prysznic i iść na kawkę. 5 min spacerkiem od hotelu Aquapark.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany pobyt 08.07-15.07.2025r

    Rafał 05.08.2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Po hotelu widać lekki ząb czasu, ale za to hotel czysty, bez robactwa. Nie trzeba wstawać rano żeby zarezerwować sobie leżaki na basenie, jest ich wystarczająco dużo. Są dwa baseny, dla lubiących ciszę jest basen ciszy, my woleliśmy plażę. Na plażę blisko, plaża czysta. Klimat idealny, nie było uciążliwych upałów. POLECAM

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Zadowoleni/zaskoczeni

    Wojciech, Karwiany 31.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Obsluga Rainbow bez zarzutu. Hotel w andaluzyjskim stylu, duży, z ładną roślinnością, ogólnie czysty (z pewnymi uwagami np. toalety przy basenach). Hotel tuż przy piaszczystej plaży, woda ciepła, leżaki bez problemu dostępne dla gości hotelowych. Promenada przy hotelu ladna, prowadząca do mariny (ok. 2 km/30 min. w jedną stronę). Na promenadzie niewiele się dzieje. W hotelu gosmi byli polacy, portugalczycy, hiszpanie oraz sporo marokańczyków, a co za tym idzie, nie powinien dziwić widok osób w strojach muzułmańskich. Jedzenie międzynarodowe ale rowniez lokalne np. potrawy z tażinu. Pokoj w naszym przypadku byl duzy, czysty i z widokiem na morze. Jego najslabszym punktem byla łazienka.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wypoczynek we wrześniu

    Halina, Jaslo 30.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Byliśmy pod wrażeniem spokoju i ciszy w hotelu i pięknej, piaszczystej plaży na wyciągnięcie ręki

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Opinia o imprezie

    Jerzy Kraków 08.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Udana impreza. Organizacja bardzo dobra. Ogólna ocena ponad dobra. W hotelu znakomity pomysł: dwa baseny: cichy i z muzyką. Bardzo czysto. Kuchnia urozmaicona. Do posiłków wino - całkiem dobre (białe, różowe, czerwone) W barze urozmaicone alkohole. Elementy negatywne: główna restauracja ogromna i przez to hałaśliwa. Dwie restauracje tematyczne - nie warte odwiedzenia. W pokoju sejf stale się zacinał - wymagał ciągłej interwencji technika. W zawieszonej pomiędzy piętrami windzie spędziliśmy pół godziny.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo dobry

    Magdalena, --- 19.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Swietne jedzenie, hotel , baseny piaszczysta plaza, mily personel, rezydentka zawsze dyspotycyjna i pomocna,

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    tygodniowy pobyt we dwoje 47 lat

    Dominika, 26.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel na dobrym poziomie. Pokój przestronny , bardzo wygodne łóżka. Sprzątanie codziennie. Problematyczne było zabieranie brudnych ręczników w trakcie trwania śniadania i nie przynoszenie nowych. Trzeba było czekać ponad godzinę, a nieraz i dłużej. Obsługa miła. Odnośnie jedzenia, może nie było jakiegoś wielkiego wyboru, ale codziennie inne. Plusem były świeże, wyciskane soki z pomarańczy, granatu i brzoskwiń do śniadania oraz koktajl bananowy. Minusem - chłodne jedzenie, ponieważ nie wszystkie naczynia na podgrzewaczach miały pokrywki i szybko stygły. Plaża czysta, wystarczająca ilość leżaków bez konieczności rezerwacji zarówno przy basenach jak i na plaży. Wyjazd na tydzień ok, bo mieliśmy 2 dni wycieczek, więc czas szybko zleciał. Animacje na średnim poziomie, głównie po francusku. Większość gości to Portugalczycy i pod nich były przygotowywane animacje, a zwłaszcza muzyka wieczorami. Ogromny plus dla rezydentki Asgnieszki, wycieczki jak i cała organizacja w hotelu na wysokim poziomie. Ogólnie hotel wart polecenia, spokojny można odpocząć.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Be Live Collection Saidia

    Bogusław Zbigniew, --- 26.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Pobyt w okresie 16-23 lipca 2024. W okolicy hotelu nie ma kompletnie nic, najbliższe miasteczko widmo oddalone jest ponad 2 km od hotelu. Pokoje ładne, duże i czyste, codziennie sprzątane. Wyżywienie monotonne codzienne praktycznie to samo, obiady od kolacji niewiele się różnią, menu dziecięce dostępne tylko pierwszego dnia, jedynie śniadania były ok. Drinki poprawne, ale czasami brakowało niektórych alkoholi oraz lodu. Bardzo wysoko oceniam obsługę hotelową, zawsze miła i pomocna. Plaża ładna, szeroka z pięknym drobniutkim piaskiem oraz łagodnym zejściem. Baseny duże, czyste niestety wszystkie płytkie ( max 135 cm) Zarówno przy basenach jak i na plaży leżaki i parasole dostępne o każdej porze. Animacje praktycznie nie istnieją, w ciągu tygodnia raptem dwa pokazy. Wieczorne dyskoteki to fikcja, animatorzy bawią się w swoim towarzystwie. Animatorzy nie potrafią zachęcić do wspólnej zabawy. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci, to poza clubem dla dzieci, nic więcej nie ma. Ogólnie hotel spełnił moje oczekiwania, ale więcej bym do niego nie wrócił.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wakacje 2024

    Bogusław Zbigniew, --- 26.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, samemu

    Pobyt w okresie 16-23 lipca 2024. W okolicy hotelu nie ma kompletnie nic, najbliższe miasteczko widmo oddalone jest ponad 2 km od hotelu. Pokoje ładne, duże i czyste, codziennie sprzątane. Wyżywienie monotonne codzienne praktycznie to samo, obiady od kolacji niewiele się różnią, menu dziecięce dostępne tylko pierwszego dnia, jedynie śniadania były ok. Drinki poprawne, ale czasami brakowało niektórych alkoholi oraz lodu. Bardzo wysoko oceniam obsługę hotelową, zawsze miła i pomocna. Plaża ładna, szeroka z pięknym drobniutkim piaskiem oraz łagodnym zejściem. Baseny duże, czyste niestety wszystkie płytkie ( max 135 cm) Zarówno przy basenach jak i na plaży leżaki i parasole dostępne o każdej porze. Animacje praktycznie nie istnieją, w ciągu tygodnia raptem dwa pokazy. Wieczorne dyskoteki to fikcja, animatorzy bawią się w swoim towarzystwie. Animatorzy nie potrafią zachęcić do wspólnej zabawy. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci, to poza clubem dla dzieci, nic więcej nie ma. Ogólnie hotel spełnił moje oczekiwania, ale więcej bym do niego nie wrócił.