Opinie o Maroko Study Tour

5.1/6
(159 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.4
Intensywność programu
5.9
Obsługa hotelowa
5.3
Pilot
6.0
Plaża
5.4
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.7
Program wycieczki
5.9
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.6
Transport
6.0
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.0
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wypoczynek

    Mirosław 11.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu był super. Od przyjazdy do wyjazdu obsługa w recepcji bardzo miła. Pokoje codziennie sprzątane, super baseny i plaża . Posiłki wspaniałe, brak kolejek do barów po napoje. Pani rezydent Agnieszka super, jako opiekun w hotelu i na wycieczkach fakultatywnych. Polecam bardzo ten hotel. Odpoczynek super.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wakacje w Be Live

    IRENEUSZ, PRUSZKOW 12.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, samemu

    Ciekawe miejsce dla ludzi lubiących normalny klimat w dzień 28-31 a noce 18-20 stopni ,podczas pobytu użyliśmy raz klimatyzacji.Blisko do lotniska,w hotelu wszystko jest,plaża 50 m ,leżaki za darmo, zawsze można znaleźć miejsce tak samo jak przy basenach,jedzenie ok.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Maroko ,Saidia

    Ula 19.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    wyjechaliśmy 11-06 -2024 początek sezonu ,może nawet jeszcze nie ….cudowna cisza w hotelu w restauracjach bez gwaru ,przepychanek ,jedzenie bardzo urozmaicone. Hotel położony przy szerokiej piaszczystej plaży idealnie dla spacerowiczów ,promenada pusta idealna na wieczorne spacery

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Be live - polecam

    Anna, 15.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Piękny hotel i otoczenie. Cudowna plaża. Przemiła obsługa, kelnerzy, kucharze. Wyśmienite jedzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo spokojna okolica. 2 wielkie baseny, jeden spokojny, bez muzyki; drugi z animacjami i muzyką. Polecam z całego serca . ❤️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super fajny hotel

    Grzegorz Żory 05.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo piękny hotel, miła obsługia,fajni animatorzy, jedzenie bardzo dobre i Dużo zabaw dla dzieci i młodzieży i dorosłych.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sierpień 2025

    Grażyna, Ruda Śląska 26.11.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Rewelacyjny hotel. Godny polecenia. Jedzenie urozmaicone. Woda dostępna cały czas. Dobre drinki. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane. Personel bardzo życzliwy. Codziennie animacje przy basenie. Można też było wybrać spokojniejszy basen. Okolica spokojna.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super Odkrycie

    jola.kawalczewska@gmail.com 30.08.2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Maroko -Saidia to szerokie , piaszczyste plaże z łagodnym zejściem i cieplutką wodą. Ponadto nie zatłoczone , żadnej walki o leżaki , idealne na długie spacery , bieganie ( nie zapada się piasek). Obawiałam się upału a słońce lekko za chmurką więc dużo lepiej niż Egipt , Turcja i co ważne żadnych problemów żołądkowych a kuchnia smaczna. . Dla mnie zaskakujące odkrycie -warte miejsce by wrócić .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Świetne wakacje

    Karolina, 27.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Rewelacja. Kto lubi ciszę spokój i mało turystów to polecam bardzo. Hotel bardzo czysty, duże pokoje i łazienka. Wszędzie blisko…do restauracji, do lobby do pool bar, na plażę. W pobliżu żadnego innego hotelu co sprawia, że plaża i promenada na wyłączność. Dużo leżaków na plaży i przy basenie. Pani Rezydentka pomocna w każdej chwili. Obsługa hotelu bardzo miła, kelnerzy mili, uśmiechnięci, animatorzy bardzo aktywni. Pobyt oceniam na 6/6.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magiczne Maroko

    Katarzyna, SOSNOWIEC 20.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel dobrej klasy , super czysty . Znakomite jedzenie - coś dla każdego podniebienia . Przemiła obsługa , zawsze pomocna . Otoczenie miłe dla oka i bliskość rozległej plaży skłania do wypoczynku - prawdziwy chillout . Hotel dla amatorów spokoju ale i entuzjastów lokalnego folkloru - wieczorne spektakle robią wrażenie . Profesjonalni barmani serwują egzotyczne koktajle + marokańska , doskonała herbatka w urokliwym miejscu. Hotel godny polecenia z obecną na miejscu , uroczą rezydentką ..Tam wrócę .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super wakacje

    WIOLETTA, GORZOW 02.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Podroz przebiegła bardzo sprawnie na lotnisku czekała Pani rezydentka . Hotel godny polecenia piękne przestronne pokoje smaczne jedzonko jestem bardzo.zadowolona z pobytu na pewno tam wrócę 😀