Opinie o Hilton Nubian
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel, który można polecać i się później nie wstydzić. Polecam przeczytać opis.
KRZYSZTOF, LODZ 17.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHilton przyciąga marką wielu ludzi i jego pozycja pod tym względem jest i będzie zawsze mocna. Jadąc do tego hotelu chcieliśmy przede wszystkim przekonać się czy rzeczywiście nazwa Hilton zobowiązuje do tego aby czuć się w tym miejscu wyjątkowo. Podkreślam, że to nasz nie pierwszy raz w Egipcie, bywaliśmy w Marsa Alam i Sharm el Sheikh już kilka razy, więc nie łatwo było podnieść poprzeczkę naszym zmysłom aby doświadczyć czegoś wyjątkowego. Pierwsze co przychodzi mi ze wspomnień to obsługa na najwyższym światowym poziomie. Jest to zdecydowanie najmocniejszy punkt hotelu. Wszyscy są uśmiechnięci, uczynni i nie wymagają nic w zamian. Zdecydowanie milej dać takiemu człowiekowi napiwek. Również osoby sprzedające wycieczki nie naprzykrzają się każdego dnia i można z nimi normalnie pogadać. Bardzo zadowoleni byliśmy z pokoju, w zasadzie w całym hotelu mają bardzo wysoki standard, są czyste, świeże, zawsze posprzątane. Ja trafiłem na pokój z widokiem na morze, za który nie musiałem nic zapłacić, taki dar od losu :) Kolejnym mocnym punktem było to co w Egipcie najważniejsze, mianowicie posiłki. Śniadania mogę ocenić 5/6- zawsze to samo ale wybór ogromny. Obiady to zdecydowanie najsłabszy punkt 4/6. Kolacje natomiast oceniam na 6/6- wszyscy wręcz stawali na głowie aby każdy wieczór był wyjątkowy przez walory smakowe jak i wizualne. Mieszane uczucia mam co do alkoholu. Wina były bardzo dobre. Natomiast mocniejsze alkohole były okrutne. Jednakże barmani serwowali wspaniałe międzynarodowe drinki, właśnie z tymi słabej jakości alkoholami. Nie da się znaleźć złotego środka. Dla osób lubiących coś wypić na wakacjach polecam zabrać swój zapas. Hotel niesamowicie zadbany z zewnątrz, w szczególności jak na Egipt ogrom zieleni i kwiatów. Naprawdę robiło to mega wrażenie. Aż miło było spacerować po alejkach. Plaża hotelu niestety ma dostęp do morza ale z zakazem wstępu ze względu na rafę, która jest tuż przy brzegu. Aby wejść, trzeba się udać jakieś 200m dalej od plaży Hiltona do zatoki i tam co ważne bez żadnych opłat można użytkować z leżaków i korzystać z udogodnień. Na plaży świetny namiot beduiński ze wspaniałą herbatką i shishą jakiej nie paliłem. Naprawdę obsługa tam chodziła na rzęsach aby dogodzić Klientowi. Atrakcji więc nie brakuje i ciężko się tam nudzić. Rafa koralowa przepiękna ale ryb było bardzo mało. W porównaniu do raf na południe w stronę Marsa Alam nie było szału jeśli chodzi o rybki. Największą atrakcją są żółwie, które jak poszło się snurkować po 5 rano były w ilości kilku sztuk. W hotelu są 4 baseny. Jeden główny z animatorami, dwa które posiadały bary- polecam wave pool. Oraz jeden tylko dla dorosłych. To czym może poszczycić się hotel to po wymeldowaniu można korzystać ze wszystkich udogodnień a także ma się dostęp do pokoju gdzie można się wykąpać i odświeżyć przed podróżą do domu. Dla nas było to niesamowite udogodnienie. Wszystkie hotele powinny iść tym śladem. Mimo tego, że było kilka rzeczy do których można było się doczepić to jest to drugi hotel w Egipcie do którego na pewno kiedyś wrócę. A to niezdecydowanym daje prosty przekaz, że naprawdę warto tam jechać, zobaczyć i przeżyć przygodę. Ja wróciłem zaczarowany, zauroczony i pełny wigoru. Nie często zdarzało mi się wrócić z wakacji wypoczętym :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
upragniony relaks
Ela, Roman, Sulejówek 18.05.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parzeZ pobytu w hotelu Hilton, jestem bardzo zadowolony. Spełnione zostały w całości moje oczekiwania. Rafa w zatoce jest rewelacyjna. Bogactwo fauny i flory wyjątkowe. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Jeżeli miałbym się przyczepić to może do poziomu niektórych wokalistów podczas występów artystycznych. Dalej to kolejne pozytywy. Na obiadach i kolacjach spory wybór jedzenia. Na śniadaniach troszkę gorzej, ale miksty jajeczne nie znudziły mi się przez cały okres pobytu. Wrażenia z wycieczki, wykupionej w hotelu na krowę morską, będę opowiadał przy każdej nadarzającej się okazji. To był naprawdę bardzo udany tydzień.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Hilton Nubiam
Sławomir 15.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąHotel bardzo dobry w porównaniu z innymi hotelami klasy 5*. Zadbane otoczenie, obsługa na wysokim poziomie, wiele basenów (w tym tylko dla dorosłych). Jedzenie przyzwoite, tematyczne wieczorne kolacje. Hotel położony przy zatoce z bogatą rafą koralową. Co najważniejsze dla nas - można ją było podziwiać na głębokości 2-4 m, a nie 30 m jak w innych hotelach.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacjach 2022
Beata 31.07.2022 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiWspaniały hotel, wszystko na bardzo dobrym poziome.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hiltonnn
Karolina 04.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo przyjemny. Pokoje dość dobrze urządzone i wyposażone. Miła obsługa. Dobre jedzonko. Czysto. Piliśmy napoje z lodem, nic nam się nie działo. Bardzo zadbana zieleń na terenie. Do plaży 5 min na nogach lub co 20 min jeździ ciuchcia. Rafa ładna dość spory kawałek do pływania z plaży publicznej nie hotelowej. Dużo ryb, szczęśliwcy może spotkają żółwia. Dużo naszych rodaków. Ogólnie polecam.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam !!!
Hubert 12.11.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel godny polecenia. Czysty, Obsługa na wysokim poziomie, dużo komunikują sie w jezyku polskim, Plaża oddalona nieco od hotelu, ale warto dla tych pięknych widoków oraz zatoki z żółwiami. Jeździ samochód ciuchcia można śmiało podjechać.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobrze, ale nie perfekcyjnie
Kasia G. 28.12.2019 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel przyzwoity, choć ale nie do końca rozumiem zachwyt innych, bo nie jest jakoś szczególnie rewelacyjny. Widać że nie jest pierwszej świeżości. Z elewacji sypie się tynk, wykruszone fugi w basenach, podniszczone meble, pozaciągane firanki w pokojach, podarte ręczniki przy basenach, ciut zniszczone toalety w hotelu, zatrzaskujące nie drzwi do toalet (jedną panią musiał pan sprzątający uwolnić), niedziałająca umywalka (ponoć od kilku miesięcy), odpadające ze ściany dozowniki na mydło, itp. Ogólnie cały obiekt zadbany i bardzo czysty. Pięknie utrzymana zieleń, tu ukłon w stronę ogrodników, bo robią kawał dobrej roboty. Pokoje sprzątane codziennie, codziennie zmieniane ręczniki, od czasu do czasu można zastać jakieś łabędzie z ręczników i płatki kwiatów na łóżku. Jedzenie dość smaczne, choć codziennie to samo. Niby robią jakieś kolacje tematyczne, ale wszystko smakuje bardzo podobnie. Mnóstwo łakoci, choć dla mnie niezjadliwych. Grunt, że zemsty nie było, choć niczego sobie nie odmawialiśmy :-) Do śniadania można sobie zamówić dodatkowo płatny świeżo wyciskany sok. Drinki przyzwoite jak na Egipt, choć okrutnie słodkie, więc za dużo wypić się nie da. Obsługa miła, ale nie nachalna, część mówi nawet po polsku. W hotelu dożo Polaków, Holendrów, Niemców, toteż króluje tu €, nie $. Największym atutem hotelu jest podobno rafa i tu trochę rozczarowanie, bo mimo że hotel jest w zatoce, to 2 dni z rzędu mieliśmy czerwoną flagę i snurkować się nie dało. Minusem jest także odległość rafy od hotelu. Z pokoju w budynku 15 do plaży Abu Dabbab mieliśmy ok. 1 km w jedną stronę. Jeździ co jakieś 15 minut ciuchcia, ale dowozi tylko do baru przy plaży a stamtąd trzeba jeszcze jakieś 10 minut iść pieszo. To niby nie jest daleko, ale jak się idzie z płetwami, maską, pianką i ręcznikami, zwłaszcza w upał, to może to być uciążliwe. Na plaży przy rafie nie zauważyłam specjalnych leżaków dla gości Hiltona, choć podobno są. Przy plaży hotelowej brak możliwości kąpieli w morzu, zatem to też spory minus. Ale poza morzem do dyspozycji są 4 baseny, w tym 2 podgrzewane zimą, choć dość mocno oblegane, niekiedy przez drinkniętych i głośnych rodaków, zatem my woleliśmy ten niepodgrzewany, bo więcej tam miejsca i woda bardzo orzeźwiająca. Generalnie hotel godny polecenia i chętnie do niego wrócimy, bo w ogólnej ocenie wypada bardzo korzystnie. Zabraliśmy do domu dużo miłych wspomnień :-)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ryszard end Bożena
RYSZARD, OTWOCK 23.04.2025 | Termin pobytu: marzec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel spełnia oczekiwane wrażenia. Obsługa recepcji sprawna i profesjonalna. Pokoje duże i zadbane (obsługa sprzątająca wykonywała rzetelnie swoje obowiązki. Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne. Programy wieczorne na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Animatorzy na 5+ weseli, opiekuńczy, uśmiechnięci, profesjonalni (szczególnie młoda urocza - Weronika). Jedyny mały minusik to zimna woda w basenie (początek kwietnia). Ogólnie godny polecenia.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
hotel Hilton
MALGORZATA, BYTOM ODRZANSKI 17.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiPobyt uważam za udany, choć termin sierpniowy to stanowczo za gorący termin. Hotel ładny , czysty ale z dala od czegokolwiek. Obsługa miła , uczynna Pokoje sprzątane codziennie, a panowie tylko czekali w czym mogą jeszcze pomóc. Miło będziemy wspominać pobyt i oczywiście będziemy polecać.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super zatoka z żółwiami, hotel w świetnym standardzie
Maria, Sieradz 09.03.2021 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiHotel położony na rozległym terenie w pięknym ogrodzie. Budynki stylizowane na tradycyjne, pokoje również. Dojście na plażę czy na posiłki zajmuje kilka minut, ale chodzi się bardzo przyjemnie wśród zadbanej roślinności. WIFI w hotelu bezpłatnie. Dobrze działa na terenie całego hotelu oraz na plaży. Obsługa bardzo dobra – mila, uśmiechnięta, pomocna. Stara się, aby gościom niczego nie brakowało. Wśród gości większość to Polacy, dalej Czesi, Ukraińcy i Rosjanie. Pokoje w dobrym standardzie. Ładnie urządzone, czyste, łazienki w miarę nowe, w niektórych pokojach wanna. Jedzenie smaczne. Duzy wybór i każdy znajdzie cos dla siebie. Śniadania były super, był foul, falafelki, naleśniki i gofry, można było zamówić omleta. Superświeże warzywa i owoce. Chociaż mając porównanie z kilku innych hoteli w Marsa Alam to biorąc pod uwagę 5 gwiazdek Hiltona nie było jakieś wyjątkowe. Może z uwagi na COVID i mniejsza liczbę gości. Dwie restauracje tematyczne – rybna i arabska na plaży. Raz na pobyt bezpłatna kolacja po wcześniejszej rezerwacji – polecamy. Alkohole dobre. Jednak największym skarbem hotelu jest zatoka Abu Dabbab! Plaza jest położona parę minut spacerem. Wejście do wody piaszczyste, ze środka zatoki z uwagi na rafę. po bokach. Nawet kiedy wieje wiatr można snurkowac. Zatoka i rafa jest rewelacyjna. Nie trzeba daleko wypływać żeby zobaczyć wspaniały podwodny świat. Na środku zatoki na trawie morskiej stale gości rodzina żółwi zielonych. Polecamy nurkowanie z samego rana (o 7 lub 8), kiedy nie ma jeszcze dużo ludzi i do zatoki przypływają delfiny! Diugoni w zatoce nie widzieliśmy, są dalej w morzu. Warto wykupić na plaży w Blueocean wycieczkę motorówką na dalsze rafy (za ok 30 USD, zależy ile osób). Wystarczy parę minut wypłynąć, żeby znaleźć diugonie. Nam się udało. 😊 Co do COVIDU. Przy wejściu na posiłki obsługa mierzy temperaturę, a posiłki są nakładane przez kucharzy. Obsługa chodzi w maseczkach i rękawiczkach. Także ograniczenia nie są w żadnym stopniu uciążliwe dla gości. Nie można palic sziszy - niestety. Hotel godny polecenia. Zwłaszcza dla osób chcących snurkować bo rafa jest niezniszczona i bajeczna. Po stronie Maliki można spotkać błazenki, po stronie Hiltona widzieliśmy mnóstwo skrzydlic, najeżek, rozdymek, napoleony, płastugę, crocodile fish, a nawet murenę!