Opinie o Hilton Nubian
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny wypoczynek w Hilton
Piotr, Kostrzyn nad Odrą 15.11.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąByliśmy drugi raz w hiltonie, tym razem w większej grupie. Świetne miejsce, smaczne jedzenie, dobra obsługa i piękna rafa
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
opinia z pobytu
JACEK, KRAKOW 15.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiw ostatnim dniu wyproszona nas z kolacji mówiąc że się nie należy nasz rezydent na pierwszym spotkaniu informował nas że do momentu wejścia do autobusu możemy korzystać z wszystkich posiłków a i jeszcze zamówiliśmy posiłek ala karte owoce morza oraz jedzenie egipskie na 10 osób płatne ok lecz nie dostaliśmy zamówionych porcji w ilości na 10 osób tylko na 8 osób lecz zostały policzone 10 jako całość po reklamacji menadżer poinformował nas że tak ma być nam Hotel piękny animatorzy robią wszystko żeby było miło nie mam zarzutów co do pracy całości pozostaje niesmak naciągnięcia nas na doliczenie dodatkowej porcji której nie było
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Odpoczynek w maju
Małgorzata, Słupy 07.07.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parzePolecieliśmy by wypocząć, złapać słońca i było jak sobie zaplanowaliśmy. Obsługę stanowią sympatyczni pomocni ludzie. Dbałość o bezpieczeństwo covidowe (środki do dezynfekcji, dezynfekowane na bieżąco stoły i oparcia krzeseł). Duży pokój, czysto, codziennie sprzątane. Kilka basenów, prawie przy wszystkich bar z napojami. Rozległy teren hotelu. Budynki stoją w ukwieconym ogrodzie . Jedyny minus, że było tak wielu gości. Jak się to ma do 50% obłożenia ???
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Żółwie w Marsa Alam
Karol, Kielce 03.02.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBardzo fajny hotel na dużym terenie. Stylowe dwukondygnacyjne budynki rozrzucone w pięknym ogrodzie. Parę basenów i barów. Przy hotelu piękna plaża oddalona paręset metrów od hotelu na którą można się dostać przyjemnym spacerem zacienioną aleją lub mini pociągiem kursującym co 20 min. Bardzo duża restauracja wymaga remontu. W hotelu znajduje się mila alejka handlowa z różnymi sklepikami. Polecam sklep z tradycyjnymi egipskimi lampami. Polecam wycieczkę na quady na otaczającą hotel pustynie.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia z Hotelu Hilton
MALGORZATA, Nowodworce 27.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parzeOgólnie pobyt w hotelu wspominam dobrze. Jedynie przy zameldowaniu otrzymaliśmy słaby pokój z widokiem na czarna pustynie i w trochę gorszym standardzie. To jest budynek 11. Po złożeniu prośby o wymianę pokoju bez dopłaty otrzymaliśmy lepszy pokój. Jedzenie o sługa wszytko było w porządku. Jednak plaża i rafa ładniejsza w Port Ghalib. Bardziej mi się podobało.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajne miejsce , okrutna pogoda ...
Piotr, Skórzewo 01.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąBardzo przyjazny , nowoczesny obiekt ze wszelkimi udogodnieniami . Czysto i bardzo zróżnicowane smaczne wyżywienie. Niestety dla mnie wyjazd w czerwcu i lipcu ze względu na temperatury 34 - 39 stopni był bardzo męczący. Ale serdecznie polecam . Piotr
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
pięknie, ale trochę uciążliwie
Sławek 18.03.2025 | Termin pobytu: marzec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel złożony z budynków o niskiej zabudowie wśród pięknie zagospodarowanej zieleni, baseny bardzo ładnie wkomponowane w teren, przy basenach wystarczająco dużo leżaków z ręcznikami, które można codziennie wymieniać. Duże, wygodne i funkcjonalnie umeblowane pokoje z tarasami, sprzątane codziennie i z codzienną wymianą ręczników. Niestety w łazience naszego pierwszego pokoju była niesprawna spłuczka, ale drugi, po zmianie, był już bez zarzutu. Jedzenie dość urozmaicone, dla każdego coś smacznego. Szczególnie polecam wspaniałą propozycję Pasta Corner... Bardzo też ciekawa była propozycja restauracji al'a carte, zwłaszcza oferta kuchni włoskiej. Plaża hotelowa niestety bez wstępu do wody, kąpiel możliwa jest dopiero kilkaset metrów dalej co niewątpliwie stanowi pewien mankament... Ale za to możliwość snurkowania na przepięknej rafie koralowej wynagradza wszelkie niedogodności... Jeśli miałbym wskazać jakieś gorsze strony hotelu to byłyby następujące: okropny, ciemny, ponury bar Axis, z barmanami, którzy co chwilę na dłużej znikają na zapleczu...., bardzo głośno śpiewająca gwiazda wieczornych animacji organizowanych niestety w głównym lobby,... od jej wywrzaskiwanego rapu w żaden sposób nie da się uciec, brak jakiegokolwiek pomieszczenia, w którym można byłoby spokojnie, bez atakującego zewsząd hałasu wypić drinka i pogadać z przyjaciółmi...
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Odświeżający wyjazd w czasie pandemii
MAŁGORZATA, Świebodzin 06.04.2021 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo przyjemny hotel, bardzo miła obsługa pieknie położony, plaża przestronna Kuchnia trochę monotonna, ale spory wybor
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinny wyjazd Hilton Nubian czerwiec 2024
Arkadiusz Piotr, Knurów 25.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąTo nasz ósmy raz w Egipcie, Hotel Hilton potrafi zachwycić ale i również troszkę rozczarować. Zacznę od zalet których jest bardzo wiele, hotel jest bardzo zadbany, wszędzie panuje czystość zarówno w strefie basenowej , oraz w restauracji jak w lobby. W strefie basenowej znajdują się trzy bary. Kelnerzy mili uśmiechnięci i co przykuło moją uwagę nie są pazerni na napiwek jak ma to miejsce w innych hotelach, Jeżeli dasz przysłowiowego dolara podziękują, ale jak nie dasz to też zostaniesz obsłużony z uśmiechem. W restauracji jedzenie dobre, i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Do hotelu warto się również wybrać dla niesamowicie przepięknej plaży w zatoce Abu Dabbab ,gdzie znajduje się jedna z piękniejszych raf koralowych. Hotel po kolacji staje się nudny i monotonny, czasami miałem wrażenie jakbym był w jakiejś poczekalni a nie w lobby Hotelowym. Dużym minusem jest brak możliwości posiedzenia na zewnątrz, oraz brak jakiejkolwiek muzyki. Animacje na plaży za dodatkową opłatą 11 dolarów, organizatorzy mięli awarię sprzętu raz grała jedna ,raz druga kolumna , pokaz z ogniem nie odbył się do końca (jak się później dowiedzieliśmy zabrakło benzyny) a i tak przy wymeldowaniu opłata została pobrana co jest dla mnie trochę niezrozumiałe w hotelu o tak wysokim standardzie. Hotel dla osób lubiących ciszę i spokój. Rezydent Pan Kamil bardzo pomocny, świetny kontakt
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy maj 2024
Roch, Kamienna Góra 01.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzePozytywy: Hotel bardzo ciekawie umiejscowiony - przy fantastycznej zatoce Abu Dabbab w której była możliwość swobodnego wejścia przez piaszczystą plażę do czystej i ciepłej wody z dwóch stron otoczonej rafą z bogactwem fauny. W zatoce Abu Dabbab łatwo napotkać żółwie morskie i krowy morskie. Pokoje w hotelu czyste, przestronne z dużym tarasem, obsługa dba o to by codziennie były dokładnie wysprzątane. W pokojach lodówka, serwis kawowy, codziennie uzupełniana woda butelkowana zdatna do spożycia(2l), WiFi w każdym pokoju, na plaży i w lobby. Z terenu hotelu możliwość bezpłatnego dojechania stylizowaną kolejką na plażę. Na terenie hotelu liczne sklepiki w których można nabyć pamiątki. Budynki hotelowe (choć powoli wymagają już odnowienia) otoczone ogrodami z zieloną roślinnością. Codzienne animacje dla każdego. Zaletą hotelu jest cisza i spokój jeśli ktoś chce wypocząć. Negatywy: Na terenie restauracji niezbyt miła obsługa, posiłki monotonne, praktycznie każdego dnia takie same. Na plaży dość nachalni naganiacze na masaże, wycieczki quadami czy nurkowania. Zauważalna jest różnica w traktowaniu różnych narodowości: Niemcy, Włosi i Francuzi spotykają się z większą sympatią niż Polacy, Czesi czy Ukraińcy.