Opinie klientów o Fantazia Resort

5.7 /6
47 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.4
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.8
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michalina, Gliwice 13.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Fantazia resort

Bardzo przyjemny pobyt, jedzenie bardzo dobre, duży wybór, piękny ogród idealny na spacery w ciągu dnia jak i wieczorem, obsługa na wysokim poziomie, możliwość wykupienia strefy de lux (strefa dla osób od 16 roku życia), która nam bardzo odpowiadała, plaża czysta, woda krystaliczna, rafa koralowa idealna do snurkowania.

6.0/6

Krzysztof, Warszawa 19.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Fantazia Resort

Hotel piękny natomiast oddalony godzinę drogi od lotniska. Jedzenie w porządku natomiast ciągle to samo było serwowane. Jedyne co było bez sensu to "Fantazia time" oraz rezydent. Tak to jesteśmy bardzo zadowoleni! :) Będziemy polecać znajomym :)

6.0/6

Iwona, Sieradz 30.03.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Fantazja!!

Hotel-super.otoczenie hotelu to przecudny ogród z mnóstwem drzew i przeogromną ilością kwiat ow.Baseny czyste, sprzątane codziennie. Wszystko to j est jednakniczym w porównaniu z obsługą.Mila ,uśmiechnięta i zawsze na właściwym miejscu w odpowiednim czasie.Jesli chcesz się poczuć dopieszczonym to pojedź do tego hotelu.Gorąco polecam

6.0/6

Mari 10.01.2024

Piękne miejsce!

Świetny hotel, cudowna zieleń, olbrzymi teren i wspaniała rafa! Polecam na podstawie innych hoteli w których byłam w Marsa Alam, ten zasługuje na znakomita rekomendację. Jedzenie pyszne, dla każdego, nawet najbardziej wymaganego klienta. Miejsce do którego mozna wrócić nie raz.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem