Opinie klientów o MG Alexander The Great

4.8 /6
Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.5
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paulina 26.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

MG Alexander the Great Polecamy

Bardzo polecamy ten hotel (było kilka mankamentów, ale spokojnie do przejścia obok:) Przede wszystkim bardzo fajni ludzie, obsługa super, dostaliśmy pokój w bardzo spokojnym miejscu nad zatoczka:) i tutaj pozytywne zaskoczenie -spodziewaliśmy się komarów, żaden nas nie ugryzł. Pokój nie był jakiś idealny, ale generalnie w miarę czysty i wyposażony we wszystko co niezbędne. Plaza super. Pomost mogliby ukończyć i może jakieś liny zamontować do snurkowania, ale generalnie dało się bez tego przeżyć. Jedzenie, dla nas ok, był duży wybór, warzywa owoce, lokalne dania :) Jednak ten hotel to przede wszystkim załoga i tutaj OGROMNY PLUS, Od ogrodników i Panow sprzątających przez kelnerów, recepcjonistów po ludzi od rozrywki - wszyscy super. Pomocni otwarci i uśmiechnięci. Pobyt był super i jesteśmy mega zadowoleni:) Polecamy ludziom otwartym na innych, także na to ze jest dużo lokalnych turystów (dla mnie to ogromny plus ) My polecamy! ps. Polecamy tez namiot Beduinów - tam siedzą tez świetni ludzie:)

6.0/6

Jarek, Sosnowiec 22.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Aleksander Wielki jest naprawdę wielki!

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu. Na początek dobrze zorganizowana obsługa Rainbow. Po przylocie już czeka obsługa z biura podróży, wskazują transfer i opieka jest aż do recepcji hotelu. Na spotkanie z rezydentem nie poszliśmy nie było takiej potrzeby bo wiadomo tylko wycieczki a na plaży codziennie przychodzą miejscowi i można wybrać co się chce. Hotel odnowiony w 2022 roku w niektórych pokojach nadal wanny w niektórych już prysznice. Z każdego miejsca w hotelu jest wszędzie blisko. Pokój jest sprzątany codziennie i dostarczane są dwie butelki wody. Basen jest super ale byliśmy tylko pierwszego dnia po obiedzie zobaczyć co i jak ale na basenie prawie nikogo nie było wszystkie atrakcje w ciągu dnia są na plaży. O 10 Animatorzy zaczynają swoją zabawę. Jest później rozciąganie gra w bule, gimnastyka w morzu, rzutki. Plaża jest cały czas sprzątana jest kilkanaście stałych dużych parasoli, miejsce zawsze się znajdzie jedynie bez miejscowego parawanu, a wieje dość mocno. Ratownicy i pracownicy na plaży bardzo chętnie pomagają cały czas, pokazują wolne leżaki, przynoszą parawany. Woda w morzu jest krystaliczna i piękna jak na Karaibach. Jest płytko maksymalnie do pasa. Możliwość wchodzenia do wody jest ograniczona bojami. Pokostem można dojść do uskoku gdzie zaczyna się głęboka woda i piękna rada ale trzeba poczekać na spokojniejsze fale. na obecną chwilę nawilżamy minusem hotelu jest jedzenie. Niestety powtarza się. jeśli ktoś z dziećmi to średnio z np frytkami i pizzą. coś Ala frytki są dostępne w dużym barze przy basenie tylko w ciągu dnia. Pizzę można zjeść w restauracji alacard raz na pobyt i tylo wieczorem. Największym plusem jedną są pracownicy hotelu. od sprzątającego przez kelnerów do animatorów. Wszyscy zawsze uśmiechnięci zachęcają do rozmowy i nikt nie domaga się napiwków. Codziennie wieczorem około 21 jest zabawa dla dzieci a później jest show dla wszystkich od tańców egipskich, pokaz ogni, wybory miss i mistera hotelu aż po pokaz fakira. Na plaży w piątek jest po południu wielka piana party. Ogólnie bardzo dobrze spędzony czas hotel budżetowy ale naprawdę warto.

6.0/6

Paweł, - 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Egipt 2023

Hotel usytuowany na uboczu spokój ogromny teren piękna rafa koralowa na której można spotkać żółwie czy delfiny jedzenie dobre choć mógłby być większy wybór dań codziennie wieczorne zabawy animacje zabawy w basenie aerobik piłka wodna yoga wypoczynek jak dla mnie super

6.0/6

Adrian, Lublin 19.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

SŁOŃCE,BŁĘKIT CIEPŁEGO MORZA,PLAŻA...I CZEGO WIECEJ POTRZEBA!!??

CUDOWNA POGODA,CIEPLUTKIE BŁEKITNE MORZE,POKÓJ POSPRZĄTANY,JEDZONKO PODANE-7 DNI JAK GOŚĆ W PAŁACU U ALEKSANDRA WIELKIEGO.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem