Opinie klientów o Dreams Sapphire Resort & Spa

5.0 /6
11 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.9
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
3.7
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.7
Rezydent
4.2
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Kamil, Kraków 24.08.2021

Sprawdzić wcześniej czy są glony!

Hotel bardzo dobry, przemiła obsługa i bardzo pomocna. Świetne restauracje a' la carte. Pokoje preffered to świetna opcja ze specjalną recepcją, basenem gdzie panuje cisza i spokój oraz można odpocząć na łóżkach balijskich bez dodatkowej opłaty. Hotel oceniamy bardzo wysoko. Jednak... Na początku sierpnia plaża była cała w glonach, które wyrzuciło morze. Koniecznie należy sprawdzić przed wyjazdem czy nie trafi się akurat na taki okres. Plaża była zamknięta i nie wyglądała ani w procencie jak na zdjęciu. Hotele w okolicy miały to samo. Rainbow napisało nam, że może być taki problem JEDEN dzień po zapłaceniu całości kwoty za wyjazd. Gdyby nie to, że byliśmy po tygodniowym ciekawym objeździe, wyjazd na drugi koniec świata nad Morze Karaibskie by posiedzieć w basenie i ani raz nie zamoczyć nogi w Morzu Karaibskim byłby absolutnie zmarnowaniem pieniędzy i czasu.

5.0/6

HALINA, MAŁOPOLSKA 18.03.2015

super hotel-polecam

Hotel przepiękny, miła obsługa, dobra lokalizacja, duży wybór restauracji bez wcześniejszej rezerwacji, darmowy internet, wiele atrakcji, bardzo miło wspominamy pobyt z dziećmi. Jeden minus dla biura RAINBOW TOURS, ponad godzinny czas oczekiwania na transfer lotnisko-hotel w dniu przylotu i zaskakująca wiadomość w hotelu, że nie ma dla nas pokoju, nie ma rezerwacji na nasze nazwisko, po godzinie oczekiwania otrzymaliśmy wiadomość od Pani rezydent, że mamy wielkie szczęście, jest 1 pokój wolny i możemy w nim odpocząć do następnego dnia, kamień spadł nam z serca, potem był właściwy pokój, który wybraliśmy. Mimo wszystko pobyt udany:)

5.0/6

Jacek Zygmunt, Szczecin 17.11.2021

Ocena infrastruktury

Pobyt bardzo udany. Możliwość korzystania bez ograniczeń z kolacji tematycznych. Pokoje codziennie sprzątane. Ciekawy wybór wycieczek tematycznych.

5.0/6

Małgorzata 10.11.2021

piękna hotelowa dżungla!

Hotel składa się z kilkunastu , dwu-piętrowych budynków, większość zlokalizowana w otoczeniu wspaniałej tropikalnej zieleni, wśród których można spotkać jukatańskie zwierzęta.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem