All inclusive Meksyk

Brama do Raju? – All inclusive na Riwierze Majów!

Costa Maya, czyli Riwiera Majów, to część wybrzeża Jukatanu, będąca turystyczną specjalnością Meksyku. Znajdziemy tu turkusowe laguny, białe plaże, duchy przodków i rozśpiewanych, gościnnych mieszkańców. Czego więcej potrzeba do szczęścia? Słonecznej pogody, której na szczęście będziecie mieli pod dostatkiem. All inclusive na Riwierze Maya to gwarancja wypoczynku pełnego słońca i wysokich temperatur przez cały rok. Zimą za oknami ujrzycie 25 stopni Celsjusza. Latem od 30 do 33 stopni. Jedynie jesienią można spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Nie powinno to jednak wpłynąć na radość z pobytu w kraju Majów, gdyż na miejscu czeka na Was moc atrakcji!

Moc wrażeń all inclusive na Costa Maya

Costa Maya, jak zresztą cały Jukatan, obfituje w róznego rodzaju pozostałości po cywilizacji Majów. Na przybyszy czekają m.in. antyczne miasta Chichen Itza, Coba czy Tulum. W pierwszym z nich znajdziecie słynne ogromne kamienne budowle, będące charakterystycznym symbolem kultury Majów. Obecnie stanowisko archeologiczne w Chichen Itza uznane zostało za jeden z Nowych Siedmiu Cudów Świata (razem z Macchu Picchu, Koloseum czy Tadż Mahal). Koniecznie odwiedźcie również Tulum. Usytuowane na skalistym wybrzeżu, tutejsze ruiny ukazują niesamowity widok na Morze Karaibskie. Z Tulum warto udać się do Coby, założonej przez migrantów z Tikal. Miasto otoczone jest pięknymi cenotami, pięcioma lagunami oraz stanicami wodnymi, gdzie żyją na co dzień żółwie wodne czy krokodyle. Jeśli spodoba Wam się bliskość natury, wypocznijcie na jej łonie w parku Chankanaab na wyspie Cozumel – miejscu, które obfituje w przepiękną florę i faunę. Największą atrakcją parku jest zaś ogród botaniczny. Jeżeli lubicie wakacje all inclusive połączone ze zwiedzaniem, Riwiera Maya to idealny kierunek dla Was!

Kuchnia Meksykańska

Gdzie, jeśli nie w Meksyku zjecie najlepsze tortille, burrito, quesadille czy tacos na świecie? Wszystko przygotowane z charakterystycznie doprawionego mięsa drobiowego lub wieprzowego, z dodatkiem świeżych owoców, warzyw i ziół. Witajcie w kraju, w którym występuję ponad 20 rodzajów fasoli, kukurydze podaje się na milion sposobów, awokado jest najbardziej soczyste, a limonka stanowi najpopularniejszy dodatek do dań. Po takiej uczcie warto się czegoś napić. A tu w sukurs przychodzą agua fresca, czyli różnego rodzaju napoje chłodzące złożone z dużej ilości wody, cukru, owoców, zbóż i ryżu. Oczywiście nie można zapominać o regionalnych trunkach, czyli znanej na całym świecie Tequili oraz Mezcalu. Jedno jest pewne, all inclusive na Riwierze Maya to prawdziwa uczta dla podniebienia!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon