Obiekt

Pokoje

Hotel oferuje ponad 140 wygodnie wyposażonych pokoi, mieszczących się w kilkupiętrowym budynku. Standardowe pokoje dwuosobowe z możliwością pojedynczej dostawki, wyposażone w łazienkę (prysznic, wc, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, tv-sat, telefon, radio.

Internet

Internet Wi-Fi bezpłatny w całym obiekcie.

Kategoria lokalna

W USA nie ma oficjalnej standaryzacji hoteli.

Strona www

www.daysinn.com

Wyżywienie

Brak wyżywienia. Za dopłatą dostępne śniadania.

Program sportowy i animacyjny

Hotel nie prowadzi programu animacyjnego. W niedalekiej okolicy zlokalizowane są puby, kluby i restauracje, dostarczające atrakcji turystom, jak i mieszkańcom Miami. W pobliżu znajduje się pole golfowe w Bayshore, a także ścieżka do joggingu. Na publicznej plaży dostępne centra sportów wodnych.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza do Stanów Zjednoczonych Ameryki

  • Obywatele Polski mają obowiązek posiadania ważnej wizy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nie ma możliwości pośredniczenia w jej otrzymaniu, tak więc każdy Klient musi ją uzyskać we własnym zakresie. O wizę należy starać się w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie i w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Szczegóły (koszty, sposób aplikacji) na stronie: polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html.
  • W przypadku osób podróżujących na podstawie paszportu wydanego przez kraj inny niż Polska, klienci zobligowani są do sprawdzenia w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych przepisów celnych ich obowiązujących. Dla obywateli krajów objętych programem o ruchu bezwizowym (VWP) obowiązkowa jest rejestracja w systemie ESTA (Electronic System For Travel Autorisation) - lista krajów uczestniczących w programie jest dostępna na stronie: cbp.gov/travel/international-visitors/visa-waiver-program ESTA jest systemem służącym do określenia, czy dana osoba jest uprawniona do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych. W celu rejestracji i wniesienia opłaty, najpóźniej na 72 godziny przed planowaną podróżą, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: esta.cbp.dhs.gov/esta/. Klienci powinni posiadać wydrukowaną kopię potwierdzenia złożenia wniosku o zezwolenie na wjazd na terytorium USA w systemie ESTA i okazać ją podczas odprawy na lotnisku (zarówno na lotnisku w Polsce, jak i w ew. porcie przesiadkowym i w USA)
  • Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u (rejs bezpośredni) do Miami, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranych hotelu (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie wybranego hotelu, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż), opiekę polskojęzycznego rezydenta, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.

Inne

INFORMACJE OGÓLNE

Paszport
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.


Wiza
Obywatele polscy muszą mieć wizę wydaną przez konsula Stanów Zjednoczonych przed wylotem do Stanów Zjednoczonych. Nie ma możliwości uzyskania wizy na granicy ani możliwości pośredniczenia w jej otrzymaniu, tak więc każdy Klient musi uzyskać ją we własnym zakresie. Obowiązek wizowy nie dotyczy posiadaczy prawa stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Posiadanie wizy nie gwarantuje wjazdu do Stanów Zjednoczonych – ostateczną decyzję podejmuje urzędnik kontroli granicznej (Customs and Border Protection).


Waluta
USA: Dolar amerykański (USD). 1 USD = 100 centów. Akceptowane są następujące karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express i są najczęstszym środkiem płatniczym. Karty kredytowe stanową także zabezpieczenie niektórych transakcji (np. blokada depozytu w hotelach czy przy wynajmie auta). Powszechne są bankomaty i punkty wymiany walut.


Napiwki
Napiwki w restauracjach i hotelach są o wiele wyższe niż w Europie i zazwyczaj wynoszą ok. 18-20% wartości rachunku (w wielu miejscach jest on automatycznie dodawany do rachunku). Ogólnie przyjęte jest także zostawianie drobnych sum (1-2 USD) boyom i obsłudze hotelowej, kierowcom podczas przejazdów czy wycieczek lokalnych oraz kelnerom.

Orientacyjne ceny
Obiad/kolacja w restauracji 20-30 USD, piwo ok. 5 USD, kawa ok. 2 USD.


Czas
Stany Zjednoczone położone są w kilku strefach czasowych (m.in.): pacyficznej (UTC -8 h), górskiej (UTC -7 h), centralnej (UTC -6 h) oraz wschodniej (UTC -5 h). Czas zimowy w Polsce to UTC +1h. Czas UTC to czas uniwersalny, na południku zerowym (Greenwich Mean Time/Universal Time).


Klimat
W Stanach Zjednoczonych, ze względu na zajmowany obszar oraz położenie w dużym zakresie szerokości geograficznej, występują właściwie wszystkie strefy klimatyczne; m.in.: umiarkowany w północnej części wschodnim wybrzeżu, subtropikalny w południowo-wschodnich stanach, tropikalny na Florydzie oraz śródziemnomorski w Kalifornii.


Zdrowie
Nie są wymagane szczepienia.


Elektryczność
Napięcie w gniazdkach elektrycznych wynosi 120 V, gniazda/wtyczki elektryczne typu A i B. Konieczne są adaptery do gniazdek – wtyczki polskich urządzeń nie pasują do gniazdek w USA. Adaptery należy zakupić przed wyjazdem, ponieważ na miejscu trudno o ich zakup.

Inne informacje
W większości stanów spożywanie i zakup alkoholu dozwolone są dla osób powyżej 21 roku życia. W miejscach publicznych zakazane jest spożywanie alkoholu oraz palenie.

PRZELOT

Komfortowy samolot Dreamliner LOT (lot bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie Economy catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium i Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (lot bezpośredni).

W REGIONIE

Miami

Najbardziej znane miasto Florydy, przyciągające turystów z całego świata swoim wakacyjnym klimatem i pięknymi plażami. Rozciągnięte wzdłuż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego, jest malowniczo otoczone setkami wysp barierowych, które tworzą Biscayne Bay. Miami oferuje mnóstwo atrakcji, nie tylko naturalnych takich jak na przykład pobliskie mokradła Everglades, ale także tych stworzonych przez człowieka – w Miami należy zobaczyć charakterystyczną zabudowę w stylu Art Deco, dzielnicę Little Havana z kubańskim dziedzictwem czy rozrywkowe South Beach. Miasto znane jest także jako najczystsze miasto Stanów Zjednoczonych.

Fort Lauderdale

Niewielkie miasto położone na północ od Miami, jedna z najchętniej wybieranych miejscowości wypoczynkowych na Florydzie, nie tylko przez mieszkańców USA, ale także przez gości z całego świata! Znajdują się tutaj jedne z najpiękniejszych plaż – drobny, niemalże biały piasek i turkusowa woda to raj dla miłośników błogiego lenistwa, a także entuzjastów sportów wodnych. Doskonale przygotowana baza hotelowa zapewni wspaniały wypoczynek, a wiele dobrych restauracji, centrów handlowych oraz klubów nie pozwoli się nudzić. Dodatkowo dostępne są liczne pola golfowe i centra sportów wodnych.

Days Inn Oceanside

Udostępnij
Dodaj do schowka
Days Inn Oceanside
Galeria (6)
Days Inn Oceanside
Days Inn Oceanside
Days Inn Oceanside
Days Inn Oceanside

Atuty oferty

Budżetowy hotel, odpowiedni zarówno dla młodych szukających rozrywki, jak i osób starszych, chcących zrelaksować się w otoczeniu zieleni i w bliskości plaży.

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u (rejs bezpośredni) do Miami, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranych hotelu (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie wybranego hotelu, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż), opiekę polskojęzycznego rezydenta, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.

Położenie

Niewielki, kameralny hotel położony w samym centrum Miami Beach, w pierwszej linii brzegowej. Z hotelu rozpościera się piękny widok na lazurowe wody Oceanu Atlantyckiego oraz tropikalny ogród. Miami Beach znane jest z wielu zabytkowych budynków zbudowanych w stylu art deco, które można podziwiać podczas popołudniowych spacerów, wieczorem natomiast polecamy odkrywanie życia nocnego miasta – czekają tutaj niezliczone kluby i restauracje. Lotnisko w Miami oddalone jest o ok. 17 km.

Mapa

Plaża

Hotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży (przejście przez ogród). Serwis plażowy dodatkowo płatny.

Do dyspozycji gości

Recepcja, przestronne lobby, winda, możliwość wymiany walut, bankomat,sklep z pamiątkami usługi concierge, usługi pralnicze, centrum biznesowe . Goście hotelu mogą skorzystać z 3 restauracji: głównej z menu śniadaniowym, Europa z menu koszernym oraz Sunrise Cafe z kuchnią amerykańską, a także baru przy basenie i lounge’u. Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny z tarasem słonecznym, otoczony ogrodem (leżaki i parasole dostępne bezpłatnie).

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem