WAKACJE W Florydzie

11.12.2019 (środa)
Wylot z Warszawa
Śniadania + full board
objazd
6 929 zł6 679 zł
za os. / 12 dni
ostatnie 4 miejsca!
13.10.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
10 731 zł10 656 zł
za os. / 13 dni

Ciekawi wakacji na Florydzie?

Floryda:

Państwo:
Stany Zjednoczone
Waluta:
USD

Wczasy na Florydzie – delfinarium, mokradła i dom Elvisa Presleya


Masz już dość depresyjnej, polskiej, jesiennej szarówki ? Jeśli tak, spakuj się i leć z nami na Florydę! Malownicze plaże Miami, ich biały piasek i przejrzyste wody, są wręcz stworzone do wypoczynku. Zapierające dech w piersi wschody i zachody słońca sprawią, że nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać. Spędzając czas w delfinarium, poznasz bliżej zwyczaje i zachowania tych mądrych zwierząt. Zastrzyk adrenaliny przyniesie Ci przeprawa łodzią przez mokradła Parku Narodowego Everglades, licznie zamieszkiwanego przez aligatory. Gdy już wystarczająco poobcujesz s z naturą i zechcesz zmienić rodzaj aktywności, możesz udać się do Memphis, aby na własne oczy zobaczyć Graceland, czyli posiadłość Elvisa Presleya. W świat temperamentnych Indian wejdziesz, przekraczając próg Seminole Okalee Indian Village.

Wakacje na Florydzie – raj dla dzieci i dorosłych


Jeżeli planujesz wyjazd na Florydę z dziećmi, możesz być pewien, że tutejszy Disney World zapamiętają do końca życia. Wyjazd do Orlando wiąże się z obowiązkową wizytą w tym miejscu. Ogromna kraina składa się z czterech parków, w których można spędzać całe godziny. Gdy już Twoje pociechy ochłoną, możesz zabrać je do Universal Studios. Zwiedzisz tam między innymi Islands od Adventure, który pochłonie Cię bez reszty. Zarezerwuj sobie więcej wolnego, bo czas płynie tu nieco szybciej!

Zobacz również oferty w innych regionach Florydy: Alaska, Arizona, Hawaje, Kalifornia, Nevada, Nowy Jork, Orlando, San Francisco oraz informacje o Florydy.

Opinie o Florydzie

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda na Florydzie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.