Najpiękniejsze parki narodowe USA

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.7 /6 ( 3 opinii )
● kasyna Las Vegas ● Wielki Kanion Kolorado ● Kanion Antylopy (lista UNESCO) ● rezerwat Indian Navajo ● Park Narodowy Arches ● Salt Lake City – stolica stanu Utah ● Park Narodowy Grand Teton – jedno z piękniejszych miejsc w Wyoming ● Yellowstone ● krystaliczne czyste wody jeziora Flathead ● Park Narodowy Lodowców ● Calgary, Banff, Louise Lake – piękno Kanady

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady. Wylot z Warszawy i przelot do USA. Przylot do Las Vegas, odprawa paszportowa zgodnie z obowiązującymi procedurami wizowymi, transfer do hotelu, odpoczynek i nocleg w Las Vegas.

Dzień 2

Po śniadaniu i wykwaterowaniu krótkie zwiedzanie światowej stolicy hazardu, Las Vegas. Przejażdżka-spacer najsłynniejszą ulicą „Miasta Grzechu”, czyli The Strip. Zobaczymy tu kanały Wenecji oraz uliczki Rzymu wraz z fontanną di Trevi, słynny Hotel Belaggio stojący tuż naprzeciw Wieży Eiffela i... wieżowce Nowego Jorku. Czas wolny na szybkie zakupy w jednym z outletów. Po południu wyruszymy w podróż śladem słynnej Route 66, w przeszłości drogi łączącej Chicago z wybrzeżem Pacyfiku. Trasa ta przeżywała szczyt popularności w latach 30., kiedy to tysiące Amerykanów poszukiwało lepszego życia w Kalifornii, dziś figuruje na liście pomników narodowych. Późnym popołudniem dojazd na nocleg do Flagstaff. (Trasa ok. 400 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ***, a także ew. pensjonaty/motele *** wg kategoryzacji Rainbow o średnim standardzie (w USA nie ma oficjalnej kategoryzacji obiektów); zwykle położone poza centrami miast (11 rozpoczętych dób hotelowych: w Las Vegas - 1, w Flagstaff - 1, w Page – 1, w Moab – 1, w Salt Lake City – 1, w Jackson - 1, w West Yellowstone - 1, w Bozeman - 1, w Kalispell - 1, w Calgary - 2).
Do dyspozycji gości
W hotelu zazwyczaj restauracja oraz bar.
Pokoje
2-osobowe, możliwe zakwaterowanie max. 3 os. dorosłych ale bez dodatkowego łóżka – pokój wyposażony jest w 2 łóżka dwuosobowe (typu „queen”).
Wyżywienie
Śniadania amerykańskie: składają się głównie z produktów słodkich – słodkie bułki, muffiny, pieczywo tostowe, płatki kukurydziane, owoce. Czasami dostępne są „hash browns” – placki ziemniaczane lub ziemniaki na ciepło. Rzadkością są warzywa, sery czy wędlina.
Wizy
Wiza
- Obywatele Polski mają obowiązek posiadania ważnej wizy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki.
- Nie ma możliwości pośredniczenia w jej otrzymaniu, tak więc każdy Klient musi ją uzyskać we własnym zakresie.
- O wizę należy starać się w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie i w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.
Szczegóły (koszty, sposób aplikacji) na stronie: http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html.
- W przypadku osób podróżujących na podstawie paszportu wydanego przez kraj inny niż Polska, klienci zobligowani są do sprawdzenia w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych przepisów celnych ich obowiązujących. Dla obywateli krajów objętych programem o ruchu bezwizowym (VWP) obowiązkowa jest rejestracja w systemie ESTA (Electronic System For Travel Autorisation) - lista krajów uczestniczących w programie jest dostępna na stronie:
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/WebHelp/ESTA_Screen-Level_Online_Help_1.htm#vwp2.
ESTA jest systemem służącym do określenia, czy dana osoba jest uprawniona do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych. W celu rejestracji i wniesienia opłaty, najpóźniej na 72 godziny przed planowaną podróżą, należy wypełnić formularz dostępny na stronie:
https://esta.cbp.dhs.gov/esta/. - Klienci powinni posiadać wydrukowaną kopię potwierdzenia złożenia wniosku o zezwolenie na wjazd na terytorium USA w systemie ESTA i okazać ją podczas odprawy na lotnisku (zarówno na lotnisku w Polsce, jak i w ew. porcie przesiadkowym i w USA).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Las Vegas i z Calgary do Warszawy (możliwe przesiadki), zakwaterowanie (razem 11 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania amerykańskie, transfery klimatyzowanym autokarem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opieka polskiego pilota i ubezpieczenie TU Europa - wariant standard (NNW, KL, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy amerykańskiej; kosztów realizacji programu zwiedzania (biletów wstępu, napiwków dla kierowców, obsługi hoteli, systemu TGS, itp.) - ok. 340 USD/os (płatne na miejscu); wycieczek fakultatywnych (orientacyjne ceny w programie) oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.7/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/najpiekniejsze-parki-narodowe-usa/zakwaterowanie-usp

Dodaj opinię

5.7

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Stanach Zjednoczonych! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon