Opinie klientów o Najpiękniejsze parki narodowe USA

5.1 /6
37 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.2
Transport
5.3
Wyżywienie
3.9
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jola M. 09.08.2022

Zobaczyć Yellowstone i Grand Canyon - bezcenne!

Od dawna marzyłam by zobaczyć najpiękniejsze parki narodowe USA i choć bardzo zależało mi też na Yosemite, którego nie było w tym programie, to jestem oczarowana tym, co było nam dane zobaczyć! Od Las Vegas po Calgary, 6 stanów, przez przepiękne parki, ukryte w górach jeziorka, gejzery, fumarole, Góry Skaliste, kaniony, wodospady, stada bizonów, śmigające wiewiórki i świstaki, ukryte misie i łosie - feeria barw i zapachów - to wszystko zostanie już na zawsze ze mną. Nasz pilot - Andy - kompetentny, sprawny organizacyjnie, pomocny, dowcipny sprawiał, że grupa licząca 34 osoby świetnie się bawiła jednocześnie będąc zdyscyplinowaną. Rzetelne informacje, ciekawostki o miejscach, które zwiedzaliśmy wypełniały czas podczas przejazdów autokarem. Hotele i motele bardzo dobre, z pełnym wyposażeniem (ekspresy, mikrofalówki, lodówki, żelazka itp). Śniadania - bo tylko one były zapewnione w programie wycieczki - dla Europejczyka raczej słabe, typowo amerykańskie, choć niektóre hotele oferowały bogaty wybór. Niezwykłe piękno przyrody pozostanie na długo w pamięci oraz na zdjęciach i filmach! Zobaczyć Yellowstone, Kanion Antylopy, Monument Valley, Teton, Wielki Kanion Kolorado, Route 66, lodowce i PN Banff - bezcenne!!!

6.0/6

Teresa, WARSZAWA 27.01.2020

Najpiękniejsze wakacje w najpiękniejszych Parkach Narodowych

Od wielu lat jeżdżę z Rainbow do USA, ale to była jedna z najpiękniejszych wycieczek! Przed wyjazdem, czytając dokładnie plan zwiedzania, myślałam, że ze względu na ogromne odległości i bogaty program będzie to typowy objazd , czyli -z konieczności i z braku czasu-przyjedziemy, popatrzymy i pojedziemy dalej (nawet było mi trochę smutno z tego powodu). Okazało się, że było zupełnie inaczej, było wspaniale!!! W każdym z tych Parków Narodowych robiliśmy jakiś szlak, a czasem nawet kilka, jak np. w Yellowstone. Jestem pełna podziwu dla RAINBOW, że tak znakomicie to było zorganizowane, a przede wszystkim chciałabym podziękować naszemu wspaniałemu pilotowi Tomkowi, dzięki któremu mogliśmy tyle zobaczyć i tak dobrze wykorzystać ten wspólnie spędzony czas.

6.0/6

Rafał, Jaworzno 14.08.2019

Przyroda to jest to!

Wspaniała wycieczka. Pilot Tomasz sprawdził się w 100%. Jakość hoteli nie budziła zastrzeżeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

6.0/6

JERZY LECH, ZIELONA GÓRA 28.07.2023

Parki Narodowe USA - coś wspaniałego

Na 40 rocznicę ślubu wybraliśmy się do USA. Nie interesowały nas wielkie miasta , tylko cuda natury. Co chcieliśmy to zobaczyliśmy. Stany Ameryki są olbrzymie. Prawie każdy odwiedzany Stan jest wielkości Polski, ale ludności jest jak w pojedynczych województwach. Każdy Park Narodowy zachwycał czym innym. Kanion Kolorado - monumentalny, olbrzymi. Oglądany z lotu helikopterem - przypominał jak oglądany film na Discaveri. Spacer wzdłuż brzegów kanionu ukazuje potęgę natury - siłę wody, wiatru i ruchów tektonicznych. Należy zwracać uwagę na szczegóły , bo można zobaczyć też kozice, wiewiórki i orły. Kanion Antylopy to świat baśni. Niesamowita gara kolorów, łagodne, aksamitne kształty, a to wszystko zagubione w szczelinie na pustkowiu. Park Narodowy Gór Skalistych to przestrzeń, widoki ośnieżonych gór i przepiękne zielone łąki i strzeliste świerki, aż szkoda, że tak krótko tam byliśmy. Monumenty na pustyni to olbrzymie formacje skalne o przedziwnych kształtach, które podziwiamy obwożeni otwartymi dżipami wiezieni przez Indianina ze szczepu Navajo, który uczył nas indiańskich pieśni. Można się poczuć ,że zaraz zagramy w filmie " Dyliżans". Wisienką na torcie jest Park Yellowstone - gdzie byliśmy przez dwa dni. Coś fantastycznego. Ukwiecone łąki przechodziły w malownicze meandry rzeki Yellowston, by zaraz zobaczyć przepiękny kanion tej rzeki. Długi spacer po polach kolorowych jeziorek, tryskających gejzerów błotnych i strumyków o różnorodnych barwach wody, a do tego olbrzymi gejzer tryskający wodą i parą na wysokość 30 metrów. Przy jednym z bulgocących błot leżący bizon. Inne parki również pozostawiły niezapomniane wrażenie. Widoki jak z bajki. Trzeba do tego dodać, że Amerykanie są bardzo uprzejmi, grzeczni i pomocni.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem