Neapol – Serce Kampanii

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Neapol – greckie” korzenie” miasta, San Carlo oraz wyjątkowy smak pizzy! * Amalfi – to co najpiękniejsze na Półwyspie Sorrentyńskim *Caserta – wspomnienie potęgi Burbonów * Pompeje – niesamowita historia miasta w tle z Wezuwiuszem

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl/rozklady. Wylot z Warszawy. Przylot do Rzymu, transfer do hotelu okolicy Neapolu, czas wolny i obiadokolacja w hotelu. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Salerno. Całodniowo wycieczka wzdłuż najpiękniejszego zakątka Kampanii - Wybrzeża Amalfi (ze względu na warunki pogodowe, program będzie realizowany statkiem lub autobusem). Wybrzeże Amalfitańskie zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Narodowego UNESCO. W programie wizyta w Amalfi, gdzie będziemy podziwiać najsłynniejszą katedrę na wybrzeżu. Następnie kontynuujemy rejs do Positano - „pocztówkowego” miasteczka zawieszonego na skale. Po południu powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel **/*** klasy turystycznej lub obiekty "villaggio turistico" o charakterze wioski wakacyjnej, położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Neapolu i na przedmieściu Rzymu; 4 rozpoczęte doby hotelowe – Neapol (3), Rzym (1).
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko). Za dopłatą 4 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne).
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje:bezpośredni przelot samolotem do/z Rzymu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczętych dób hotelowych), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (4), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 205 EUR/os. płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 15 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej.
- niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji ze stopniem inwalidztwa
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.  Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Włoszech! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon