ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Wellington, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Wellington
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Wellington wakacje

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Wellington
Samolot
państwo kraj
flaga
Nowa Zelandia
Region: Wellington
Waluta: NDZ
Powierzchnia: 290 km 2
Liczba ludności: 192,800
Wellington jest stolicą i trzecim największym miastem Nowej Zelandii. Wycieczka objazdowa po tym niezwykłym kraju nie może się obyć bez wizyty w tym miejscu – choćby była organizowana na last minute. Dlaczego? Choćby z uwagi na niezwykłą atmosferę miasta i nietuzinkową zabudowę architektoniczną. W Wellington mieszają się różnorodne style budownicze z XVIII, XIX i XX wieku, tworząc niepowtarzalny koloryt. Będąc tu, koniecznie odwiedź też Basin Reserve – kultowy stadion, na którym rozgrywane są najważniejsze mecze krykieta – najpopularniejszego sportu w kraju.  Wybierz się również do pięknej Katedry św. Pawła czy jednego z licznych muzeów. I pamiętaj: to właśnie Wellington jest dziś jednym z najważniejszych ośrodków filmowych na świecie. Kto wie? Może podczas krótkiej wycieczki po

Opinie o Wellington:

5.5/6
Ocena ogólna Wellington
6.0 / 6
Przyjemne miasto

Miasto pełne kontrastów- z jednej strony nowoczesne budynki, z innej dużo zieleni. Do tego kilka ciekawych miejsc, które warto odwiedzić, np przejażdżka cable car na punkt widokowyDodał(a):
Monika, SOSNOWIEC, 2020.04.02
4.5 / 6
Miasto z tradycją

Piękne stare domy przeplatane z nowoczesnością. Dużo zieleni. Wrażenie zrobiło muzeum. Ptaka kiwi w rzeczywistości nie widzieliśmy, za to sztucznego tak.Dodał(a):
uczestniczka wycieczki, 2020.04.02
6.0 / 6
Stolica kraju i jej położenie

<P>Pierwsze spotkanie z Nową Zelandią to pełne zaskoczenie: zielono, spokojnie, czysto, a sama stolica Wellington uroczo położona wśród wzgórz z których roztacza się piękna panorama miasta i pobliskiej Cieśnicy Cook'a.</P>Dodał(a):
Adam, Wrocław, 2018.12.08