Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza

5.6/6 (79 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza
Galeria (10)
Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza
Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza
Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza
Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.6
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.7
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Mariola, Mińsk Mazowiecki 12.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Paryż i zamki nad Loara

Serdecznie polecamy wyjazd z Rainbow, wycieczka bardzo intensywna, dużo zobaczyliśmy, Łuk triumfalny, Wieża Eiffla, Luwr, kilka muzeów, Panteon, Pani Sylwia super pilotka, wszędzie nas zaprowadzała,a przy zabytkach byli inni przewodnicy :-) hotel był położony blisko metra i z tego względu korzystaliśmy z dojazdu metrem, do punktów z wycieczki,śniadanie było w formie słodkiej , w naszym hotelu była również jajecznica z boczkiem, kawa herbata , jeden dzień był przeznaczony na zamki nad Loara,zwiedziliśmy 3 zami, było sporo czasu wolnego na indywidualne zwiedzanie, dodatkowo wykupiliśmy Paryż nocą - piękne widoki ! Polecamy i pozdrawiamy :-)

6.0/6

Jacek, Mazowsze 30.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniały PARYŻ :)

W ciągu pięciu dni zwiedziliśmy tyle, że samemu na własną rękę trudno by było zwiedzić za dwa tygodnie. Przylot z rana i w ostatni dzień odlot wieczorem. Podziękowania dla Pani Karoliny (pilot wycieczki) za cierpliwość ,służenie zawsze radą, elastyczne podejście i dopasowywanie planu wycieczki do potrzeb. Świetny przewodnik po Paryżu =Pan Mariusz potrafił przekazać swoją wiedzę w ciekawy, atrakcyjny sposób i także z humorem. Zamki nad Loarą = TYLKO Z PANIĄ EWĄ ! Od samego początku potrafiła zainteresować historią Francji, na każdym kroku potrafiła przytoczyć wiele ciekawostek odnośnie zamków (szkoda,że zwiedziliśmy jedynie trzy z nich=czyjemy niedosyt). Bardzo trafnie podpowiadała na temat zakupów pamiątkowych dla siebie. Wycieczka fakultatywna "Paryż nocą" była jedynie dla chętnych , na ktory wszscy byli chętni :) Wspaniałe przeżycie, same atrakcje i najlepsze fotki pamiątkowe z Paryża. Bardzo chętnie z RAINBOWTOUR wybierzemy się ponownie na kolejną oraz kolejne wycieczki z przelotem.
Pokaż więcej opinii (77)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem