Opinie klientów o Phuket i nieznane oblicze Tajlandii light

6.0 /6
opinie
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
5.4
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agata i Jan, Drawno 10.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Marzec 2023

Hotele na objeździe bardzo fajne i czyste. Wyżywienie dobre. Na szczególną pochwałę zasługuje opieka rezydentki Oli, która mimo trudności związanych z wykonywaniem zawodu w Tajlandii - dawała radę. Wyspy piękne, morze i plaże wspaniałe. Jesteśmy zadowoleni i polecamy tę wycieczkę.

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 10.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Niezapomniany objazd w wersji LIGHT

Jak sama nazwa wskazuje, objazdówka jest w wersji lekkiej, bez długich męczących przejazdów i biegania z punktu do punktu. Pilotka, pani Agnieszka, bardzo dużo opowiada o Tajlandii, kulturze i obyczajach i dba o to, aby każdy z uczestników był odpowiednio zaaopiekowany. Hotele podczas objazdu to TOP, żadnych zastrzeżeń, cały program ułożony jest tak, aby zobaczyć jak najwięcej przy jednoczesnym odpoczynku. Polecam serdecznie!

6.0/6

Anna, --- 10.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Wycieczka marzeń

Wycieczka bardzo udana, biuro podróży Rainbow bardzo się spisało, wykorzystana była każda minuta a i zostawało odrobinkę czasu na własną eksplorację, hotele na niezłym poziomie, busiki z klimatyzacja, w każdym hotelu darmowy internet i klimatyzacja, organizacja bardzo sprawna, a sama Tajlandia cudowna, widoki zapierały dech w piersiach i na pewno tam wrócimy.

6.0/6

Kuba, Otwock 08.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

pozytywnie zaskoczeni :)

Wycieczka objazdowa?!? Jako młode małżeństwo nigdy z żoną nie przypuszczaliśmy że będziemy w stanie odnaleźć się w czymś takim jak zwiedzanie zorganizowane, ponieważ całe życie mieliśmy w głowie obrazek jako nudne męczące zwiedzanie i chodzenie gęsiego za grupą. NIC bardziej mylnego o czym przekonaliśmy się na tym konkretnym przykładzie podczas tygodnia zwiedzania Tajlandii z Rainbow + tydzień odpoczynku. Była to nasza druga dwutygodniowa wizyta w Tajlandii. Po tym wypadzie wróciliśmy jeszcze bardziej zakochani w tym kraju :) Podczas wycieczki zaliczyliśmy ciekawe miejsca, jak na momentami napięty czas to było w tym dużo swobody, organizacja na najwyższym poziomie, noclegi w naprawdę super standardzie a jest to istotne jak często zmieniamy lokalizacje aby krótka regeneracja była w dobrych warunkach :) Nie martwiliśmy się o noszenie za sobą bagażu, to było super ogarnięte i na duuży plus trzdba to zaznaczyć. Każdy robił co chciał w czasie kiedy była możliwość wybrania co chcemy robić czy z grupą czy sami czy dodatkowe wycieczki z biura czy też na własną rękę. Szczerze polecam również dlatego że odwiedziliśmy ciekawe miejsca do których sami pewnie byśmy mogli nie trafić. Niekiedy naprawdę warto przeliczyć i rozważyć taką opcje zorganizowaną z biura niż na własną rękę bo w dzisiejszych cenowych zwariowanych czasach może się to na prawdę bardziej opłacać ;)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem