Obiekt
Pokoje
Hotel posiada 183 wyremontowane i nowocześnie urządzone pokoje różnego typu.Internet
Wi-Fi bezpłatnie w całym hotelu.
Kategoria lokalna
****
Strona www
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu. Możliwość dopłaty do obiadokolacji (HB) lub do pełnego wyżywienia (FB) - bufet/a'la carte. HB+ oraz FB+ do kolacji szklanka wody i kieliszek wina lub napój bezalkoholowy lub szklanka piwa. Dieta bezglutenowa na zapytanie.
Program sportowy i animacyjny
Muzyka na żywo kilka razy w tygodniu. Bezpłatna siłownia. Za dodatkową opłatą centrum SPA: sauna, łaźnia turecka, basen wewnętrzy, masaże, zabiegi na ciało.
Dodatkowe informacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, lokalnego podatku płatnego przy zakwaterowaniu (ok. 2 Eur/os/noc), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Portugalii trwa od 01.07 do 31.08.
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii trwa od 01.07 do 31.08.
Kategoria lokalna 4
Bardziej dla par i grup znajomych niż dla rodzin z dziećmi (brak odpowiedniej infrastruktury dla dzieci). Niedawno odnowiony z ładnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami (za nie „+”). Do tego pierwszorzędna lokalizacja. Polecamy!
Bezpośredni
Wypoczynek
Polski rezydent
do 100m
W cenie
W cenie
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, lokalnego podatku płatnego przy zakwaterowaniu (ok. 2 Eur/os/noc), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotel znajduje się w centrum Praia da Rocha – w okolicy, restauracje i bary. Do centrum Portimao ok. 2km, do przystanku autobusowego ok. 50m. Do lotniska w Faro ok. 75 km. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości ok. 2 Eur/os./dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Ze względu na ograniczoną możliwość dojazdu miejsce odbioru na transfer hotel - lotnisko znajduje się na przystanku autobusowym.
Mapa
Hotel położony 50 metrów od najsłynniejszej plaży Algarve – Praia da Rocha (przejście przez ulicę, zejście na plażę schodami). Leżaki i parasole na plaży płatne (ok. 10 Eur/os).
Recepcja, lobby, windy, restauracja bufetowa, bar, taras słoneczny z leżakami i parasolami, basen (słodka woda), sale konferencyjne. Dodatkowo płatne: pralnia, wypożyczalnia samochodów, parking. Hotel zapewnia ręczniki basenowe (depozyt ok. 20 Eur). Hotel nie akceptuje zwierząt. Hotel zastrzega sobie prawo do pobrania depozytu w wysokości 250EUR/pokój.
Obiekt
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
1 x Pokój
(Pokój Standardowy)
5.5/6 (13 opinii)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (30)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jupiter Algarve Hotel położony jest w idelnej lokalizacji co zapewnia niemal bezpośredni dostęp do plaży a także okolicznych lokali, restauracji, pubów, sklepów i stoisk z pamiątkami i nie tylko. W razie deszczu czy chłodniejszego dnia można spędzić czas na siłowni lub w sferze SPA. Okolica jest piękna, ponieważ wystarczy przejść nabrzeżem lub plażą kilkaset metrów aby móc podziwiać przepiękne klify i wydrążone w nich przez ocean jaskinie. To był wspaniale spędzony czas.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel ma doskonałe położenie - blisko wspaniałej dużej plaży oraz przy ulicy wypełnionej restauracjami i sklepami. Hotel bardzo czysty, obsługa bardzo pomocna. Hotel idealny dla par - spokojny i bez udogodnień dla dzieci.
Inne hotele dostępne w tym samym regionie