Opinie klientów o Portugalia i Galicja - tam gdzie kiedyś kończył się świat

5.4 /6
173 
opinie
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.5
Transport
5.4
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jan, Wrocław 14.10.2015

gorąco polecam

Wycieczka godna polecenia, bo obejmuje programem oprócz Portugalii także Galicję z cudownym Santiago de Compostella - trzecim najważniejszym na świecie (po Jerozolimie i Rzymie) miejscem pielgrzymowania dla chrześcijan.

6.0/6

Marta, Malbork 29.08.2019

wycueczka Portugalia i Galicja

6.0/6

Renata, Łódź 10.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Urokliwa Portugalia

Piękne miejsca, świetnie przygotowana i dobrze przemyślana trasa, dobra lokalizacja hoteli, wspaniale merytorycznie przygotowana pilotka- pani Agnieszka D oraz przewodnicy miejscowi, w tym polska pilotka w Galicji- pani Lidia oraz miły uprzejmy i bardzo dobry portugalski pan kierowca. Otrzymaliśmy mnóstwo potrzebnych i ciekawych informacji na temat odwiedzanych miejsc i obiektów. Impreza w pełni spełniła nasze oczekiwania a nawet je przerosła. Dużo było pozytywnych zaskoczeń dotyczących życia w tym pięknym kraju. Ponadto dobra kuchnia w hotelach gwarantowała urozmaicony jadłospis i duży wybór lokalnych produktów. Był czas wolny na swobodne spacery, zakupy i odpoczynek, może trochę mało czasu na duży obiad, ale na pewno była możliwość spróbowania dań w lokalnych restauracjach. Wyjazd z całą pewnością godny polecenia. Dziękuję, że z Państwem spełniliśmy swoje marzenie związane z pobytem w pełnej uroku Portugalii.

6.0/6

Joanna, Bedzin 26.09.2019

Portugalska Calma i dzika Hiszpania w jednym;)

Wycieczka obfitująca w ciekawe atrakcje od resju po rzece Duaro w Porto po przeżycia modlitewne w Fatimie. Każde miasto było w bardzo ciekawy sposób przedstawione przez energiczną Panią Agnieszkę:). Na plus również możliwość wypróbowania lokalnych przysmaków:owoców morza, Pasteis De Belem, portugalskich win. Wielokrotnie była możliwość pobytu nad oceanem czy to w Portugali czy to w Hiszpanii. Jedynym minusem wycieczki to zbyt szybko upływający czas:)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem