Opinie klientów o Powitanie z Afryką

5.2 /6
217 
opinii
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
4.7
Obsługa hotelowa
5.5
Pilot
4.9
Plaża
5.0
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.8
Program wycieczki
5.4
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.0
Transport
4.5
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anita, Szymczak 23.10.2022
Termin pobytu: październik 2022

Bardzo dobrze

Wszystko przemyślane . Czułam się zaopiekowana . Rezydenci z wiedza . Hotel super. Jestem bardzo zadowolona

6.0/6

Beata, Przemyśl 16.12.2021

Pobyt w hotelu Reef i Powitanie z Afryką

Wyjazd 04.12.2021 hotel Reef położony nad oceanem w cichej okolicy blisko centrum handlowego. - standard pokoi i wyżywienia adekwatny do kategorii . Wycieczka fakultatywna do Mombasy wg. mnie mogła mieć w programie czas wolny na starym mieście na swobodne zrobienie zdjęć. Cześć objazdowa -safari to niezapomniane przeżycie dla osób zainteresowanych przyrodą. Wspaniały kierowca Hasan i pilotka Paulina czuwali nad tym, by jak najwięcej zobaczyć i dowiedzieć się. Zakwaterowanie i wyżywienie w czasie safari bardzo dobre. Na minus powrót do hotelu z safari- parę godzin bez klimatyzacji, transfer powrotny na lotnisko- w strasznej ciasnocie i brak jakiejkolwiek opieki pilota na wylocie. Ogólnie super wyjazd i wspaniala afrykańska przygoda.

6.0/6

Marta, Łodź 12.11.2019

Afrykańska przygoda

Wycieczka do Kenii była NAJWIĘKSZĄ przygodą naszego życia! Widok dzikich zwierząt na wolności wyzwala nieprawdopodobne uczucia i emocje! Uważam, że każdy kto wybiera się w tę część świata, powinien obowiązkowo zaliczyć pobyt na safari! Zdecydowanie była to ekscytująca przygoda!

6.0/6

Iwona, Szczecin 23.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Cudowna wycieczka

5 listopada wróciliśmy z Kenii. Pierwszy raz z biurem podróży Rainbow I wiemy już że nie ostatni. Wycieczka zorganizowana doskonale. Hotel Papillon Lagoon który wybraliśmy na początek naszej wyprawy, całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Obsługa przemiła i pomocna. Bardzo dobre jedzenie, codzienne wieczorne animacje i dyskoteka. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane. Mimo późnego przyjazdu do hotelu ok.23 czekała na nas gorąca kolacja. Hotel pełen małpek, które codziennie nas odwiedzały na tarasie przed pokojem. Safari z super przewodnikiem Borysem, który opowiadał nam o Kenii i życiu mieszkańców. Oczywiście wiele zwierząt i ptaków ( wielka piątka zaliczona). Hotele na safari z basenami i bardzo dobrym jedzeniem. Po prostu niesamowita wyprawa. W 100% polecam wycieczkę Powitanie z Afryką z biurem Rainbow.
145655
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem