Opinie o Powitanie z Afryką, Diani Sea Resort 4 noce + objazd 3 noce KSS

5.2/6 (212 opinie)

5.2/6
212 opinie
Intensywność programu
4.6
Obsługa hotelowa
5.5
Pilot
4.9
Plaża
5.5
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.0
Program wycieczki
5.4
Rezydent
3.0
Sport i rozrywka
2.0
Transport
4.5
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
 • 6.0/6

  Wycieczka objazdowa Powitanie z Afryką

  Super przygoda.Hotel na miejscu fajny i komfortowy,przy plaży nad oceanem .Ocean bardzo ciepły duże odpływy i przypływy.Jedyny minus plaże nie sprzątane z wodorostów.Jedzenie B.dobre .Wieczorem występy w dzień aerobik i inne zajęcia.Koczkodany I jaszczurki wszędzie chodzą ale są nie groźne.Odpoczynek w hotelu super .Potem wyjazd na safari piękna przyroda,dzikość ,góry czerwona ziemia i wyłaniające się przepiękne klimandżaro .Widzieliśmy wszystkie zwierzęta .Pogoda -było bardzo gorąco i duża wilgotność.Byliśmy w wiosce masajów ,ale widać że to było przedstawienie ale miłe.Loggy na safari namiotowe niezbyt czyste daleko do recepcji i stołówki wszędzie półmrok ,jaszczurki i koczkodany i coś co nie chciało się widzieć biegało po stołach.Ogólni e wycieczka udana.Polecam.

  ANNA, LIPOWA - 11.11.2023  | Termin pobytu: październik 2023

  31/34 uznało opinię za pomocną

 • 6.0/6

  Wspaniała wycieczka, i najlepsza przewodnik o jakiej można tylko marzyć!

  Wyjazd obejmuje dwa noclegi, w dwóch Parkach Narodowych. Łącznie zapewnionych jest pięć "polowań" na najpięniejsze zwierzęta Afryki. Zobaczyć można legendarne czerwonie słonie, pokryte rdzawą ziemią, wygladające jak z nieziemskiego świata, żyrafy majestatycznie spoglądające na obserwujących je ludzi, hipopotamy sprawiające wrażenie zwierząt tak leniwych i powolnych, że wydawałoby się niemożliwym by mogły skrzywdzić czlowieka (co jest bardzo złudne). Widzieliśmy hieny, a to naprawdę rzadkość, spoglądające ukradkiem spomiędzy zarośli, zebry i antylopy potrafiące biec z prędkością 70km/h, lwy leniwie wyczekujące okazji by napotkać swój obiad. Wszystko to oglądamy w przeogromych Parkach Narodowych, w dziczy i naturlanym środowisku. I na koniec Kilimandżaro.... Nie da się opisać wrażenia jakie robi. Całość nadzorowana przez profesjonalą przewodnik, my mieliśmy szczęście przebywać z Agnieszką Królikowską, osobą nie tylko bardzo zaangażowaną w to co robi i opowiadającą o wszystkim z nieziemską pasją, ale co najważniejsze z niesamowitą wiedzą.

  Andrzej, Sopot - 04.01.2019

  27/29 uznało opinię za pomocną

 • 6.0/6

  Zima Kenii

  Cudowna przygoda. Bardzo dobra organizacja. . Bardzo mili kierowcy. Może tylko trafiliśmy do licznej grupy i trochę za rzadko zaglądał do nas polski przewodnik ale w sumie niezapomniane przeżycie. Polecam wszystkim

  Dorota Elżbieta, - 18.03.2024  | Termin pobytu: luty 2024

  1/1 uznało opinię za pomocną

 • 6.0/6

  Super wyprawa

  Wycieczka spełniła moje oczekiwania.Przewodniczka bardzo profesjonalna.Kierowca miły i bardzo spostrzegawczy.Samochody mogłyby być lepsze(takie mijaliśmy po drodze).Kwatery schludne i czyste.Jedzenie smaczne i urozmaicone.Pogoda dopisała chociaż był to początek pory deszczowej.

  Danuta, Bielawa - 12.05.2016

  41/46 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem