Pozwól Dziecku zaczarować świat - wersja lotnicza

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Harry Potter i czary • dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej • to co najmłodsi lubią najbardziej - duchy i legendy Tower i Westminster • Londyn z lotu ptaka

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed odlotem. Rozkłady prosimy sprawdzac na R.pl/rozklady. Po przylocie do Londynu transfer do hotelu (złożenie bagaży). Przejazd komunikacją miejską do Londynu, którego zwiedzanie zaczniemy od spaceru po centrum: Houses of Parliament z Big Benem, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i Piccadily Circus ze słynnym amorkiem. Następnie wizyta w Ripley’s Believe It or Not - muzeum poświęconym wszystkim dziwnym, nietypowym i szokującym rzeczom z całego świata. Zakwaterowanie w hotelu poza Londynem, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu proponujemy całodzienne zwiedzanie Londynu. Zaczniemy od Tower of London - wspaniałej średniowiecznej twierdzy i królewskiego Skarbca, w którym można podziwiać m.in. insygnia królewskie oraz największy brylant świata. Nieopodal znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji miasta - Tower Bridge. Krótki rejs statkiem po Tamizie do Westminsteru. Wizyta pod Pałacem Buckingham. Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami - gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu czy dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Powrót do hotelu na nocleg.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - wygodne, położone zazwyczaj poza LondynemPokoje: funkcjonalnie urządzone, wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie
śniadania kontynentalne w formie bufetu
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot do Londynu, opłaty lotniskowe, transfer do/z lotniska, przejazd komfortowym autokarem wg programu, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępum rejsu statkiem, usług lokalnych przewodników, zestawu TGS (razem ok. 220 GBP, dzieci ok. 170 GBP). Przejazdy komunikacją miejską płatne dodatkowo (ok. 8 GBP dziennie). Obiadokolacje płatne dodatkowo ok. 18 GBP/jedna obiadokolacja.
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Komunikaty MSZ
Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.