Bagaż
rejestrowany i podręczny
Opieka
polskojęzycznego pilota
Ubezpieczenie
podstawowe
Oferta nie jest obecnie w sprzedaży
Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!
5.3/6 (124 opinie)
Atrakcje dla dzieci
Intensywność programu
Obsługa hotelowa
Pilot
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Program wycieczki
Rezydent
Sport i rozrywka
Transport
Wyżywienie
Zakwaterowanie
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (306)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel 4-gwiazdkowy (choć wg mnie zasługuje na 5*) położony na wschodzie wyspy - ma to duże znaczenie, ponieważ praktycznie cały czas jest tam fajny lekko chłodzący wiatr. Do najbliższej miejscowości Belle Mare ze sklepami jest ok. 3 km (lepiej jechać taksówką za ok. 50 zł w obie strony, ponieważ praktycznie nie ma poboczy i spacer może nie być bezpieczny). Pokoje ogromne (55 m2), bardzo ładnie urządzone, codziennie dokładnie sprzątane, z bardzo dobrze działającą klimatyzacją i dużymi balkonami (my mieliśmy pokój na 2 piętrze). Codziennie uzupełniany minibar/lodówka (woda, pepsi, soczki, woda waniliowa). Dwa duże baseny, w tym jeden ze zjeżdżalniami. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Niektóre potrawy oczywiście się powtarzają, ale ciężko, żeby codziennie wszystko było inne, jeśli np. na śniadaniu jest ponad dziesięć dań na ciepło (w tym smażone wg życzenia omlety i naleśniki), mnóstwo wędlin, warzyw, sałatek i deserów (owoców było trochę mniej). Alkohole w ramach All Inclusive do wyboru do koloru😊, w tym przepyszne miejscowe lekkie piwo Phoenix. Za drobną opłatą można napić się wody kokosowej z kokosa, który przed chwilą spadł z palmy. Plaża duża, piękna, piaszczysta, codziennie sprzątana. Leżaki, ręczniki plażowe i parasole w cenie, tak samo jak kajaki, rowery wodne i rejsy łodzią z przeszklonym dnem. Ocean przepiękny, ciepły i świetnie się w nim pływa (lepiej mieć obuwie do pływania, ponieważ zdarzają się koralowce). Obsługa wspaniała – ci ludzie są zawsze pomocni, mili i uśmiechnięci. Napiwki są mile widziane, ale niewymagane. Wifi w pokojach nie jest niestety za dobre, więc najlepiej na lotnisku za kilkanaście euro kupić kartę i mieć sporo GB. Mauritius to faktycznie raj, więc trzeba koniecznie pojechać na przynajmniej jedną wycieczkę – jest sporo fajnych oferowanych zarówno przez Rainbow, sam hotel oraz miejscowych organizatorów. My skorzystaliśmy z oferty Agaty (Polka mieszkająca na Mauritiusie organizująca wycieczki z polskimi przewodnikami) - byliśmy na objazdowej wycieczce „2w1” (z super przewodniczką Weroniką) oraz na rejsie dużą motorówką do „5 wysp” (wycieczki wodne są bez polskich przewodników). Obie były niesamowite. Podsumowując: bardzo polecam Hotel Maritim Crystals Beach.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Objazdówka niezbyt męcząca. Pobyt w jednym hotelu pozwala na wybór czy w danym dniu chce się zwiedzać czy nie. Przewodniczka Ola bezkonkurencyjna. Swoją miłością do wyspy zaraziła również nas . Była też niezwykle pomocna w kwestii zakupów . Hotel niezły, pomimo tylko 3 gwiazdek . Jedynym mankamentem było monotonne i niezbyt wyszukane jedzenie . Jednak pobyt oceniam na 5