Opinie klientów o Mitsis Grand

5.3 /6
53 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.4
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Gość, Warszawa 08.10.2022
Termin pobytu: sierpień 2018

Polecam serdecznie

Polecam, bardzo dobrze ulokowany hotel - w odległości spacerowej mamy stare miasto Rodos oraz piękny port. Sam hotel ma wygodnie ułożoną infrastrukturę (2 spore baseny, w ciagu dnia dostęp do barow w ktorych serwowane sa smaczne przekaski - pizza, burgery, nalesniki (spory wybor) dosc blisko plaża, w okolicy dużo atrakcji, restauracji, barow i sklepów. Podczas pobytu w hotelu miałam okazję wieczorami oglądać przygotowane animacje,które byly na bardzo wysokim (koncerty, pokazy taneczne itp.) Jestem również pod wrażeniem sympatycznej obslugi hotelu. Sam hotel jest bardzo czysty, pomimo tego że nie jest najnowszy widać troskę o trzymanie dobrych standardów. W ofercie Rainbow skorzystałam również z wycieczki fakulatywnej - opływanie wyspy i kąpiele w zatoczkach - bardzo polecam :)

6.0/6

Jolanta 27.07.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

Polecam

Świetna lokalizacja. Miła, profesjonalna obsługa. Polecam.

6.0/6

Justyna, Kraków 10.09.2019

wspaniały hotel, cudowne jedzenie!

Na początek coś o nas: jesteśmy parą młodych ludzi, nie mamy jeszcze dzieci, sporo podróżujemy, zarówno na własną rękę jak i z biurami czy też służbowo. Bywamy w marnych hotelach jak i naprawdę dobrych. Na wakacjach szukamy słońca, pięknych miejsc oraz pysznego jedzenia. A teraz o naszym pobycie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie wrócilibyśmy do tego hotelu. Hotel sam w sobie nie jest najnowszy, natomiast jedzenie sprawia, że nie zauważamy jakichkolwiek minusów - jest naprawdę OBŁĘDNE! Lokalizacja świetna. Opaski nie są przecinane w momencie wymeldowania.

6.0/6

ADRIANNA, LODZ 17.07.2017
Termin pobytu: maj 2017

Super

Nie było nic, co nie podobałoby mi sie w hotelu czy okolicy. Jedzenie przepyszne, co wieczor muzyka na żywo, hotel w świetnej lokalizacji, a obsługa na 5+, wszyscy mili (moze nawet zbyt mili), pomocni. Na pewno tam wrócimy!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem