Opinie klientów o Alfa

4.9 /6
77 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.8
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dariusz, Warszawa 14.10.2015

Udany wypoczynek

Pozytywna.

6.0/6

Aleksandra 26.07.2015

Najlepsze wakacje!

W lipcu wybrałam się do tego hotelu, długo zastanawiając się wcześniej, gdzie spędzić tegoroczne wakacje. Wybrałam hotel Alfa i to był strzał w 10! Hotel świetny, piękne widoki. Obsługa- ocena 6 to zdecydowanie za mało! Wspaniali, przemili kelnerzy- szczególnie Anna Maria, Dawid i Fabian. Pokoje sprzątane każdego dnia. Animacje w języku czeskim, ale to w niczym nie przeszkadza, bo ogólna atmosfera nadrabia wszystko. Ludzie pomocni, uśmiechnięci. Jestem pewna, że wrócę tam w przyszłym roku!

6.0/6

lilaf 03.07.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Fajne wakacje

Hotel bardziej kameralny, pokoje czyściutkie, sprzątane z wymianą ręczników codziennie. Jedzenie ok. Zaletą tego hotelu są ludzie tam pracujący....mili , otwarci i przyjacielscy. Spędziłam fajne wakacje także dzięki rozmowom z tymi ludźmi. Polecam hotel.

6.0/6

Bogusław, --- 14.10.2015

Pozytyw

Dobry hotel, miły personel,smaczne posiłki, dobre drinki. Zacinający się elektroniczny zamek w drzwiach wejściowych, płatna klimatyzacja, komary.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem