Opinie klientów o Alfa

4.9 /6
77 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.8
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Andrzej, Kraków 28.09.2015

złe dośwoiadczenie

Dostaliśmy ,razem z dwoma innymi parami ,pokoje w czymś w rodzaju bungalowu ,bez tarasu cz balkonu co było w ofercie.Po interwencji ,zakwaterowano nas w przyziemiu,/pokój był wygodny/,ale sytuacja wyglądała tak:Polacy -przyziemie ,Czesi,Niemcy,Anglicy I-sze i II-gie piętro.Sądzę że dokładne położenie pokoju winno być opisane w ofercie a nie rozdzielane wg. widzimisię recepcji. Biuro powinno pilnować wywiązywania się z obowiązków właścicieli hotelu

3.0/6

MALGORZATA, BYDGOSZCZ 02.09.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

ocena hotelu Alfa ***

Witam, hotel bez zastrzeżeń. Poziom 3* greckie bez zaskoczenia. Polacy niestety kwaterowani głównie na niskim parterze, z ogrodu wchodzi dużo robaków, mrówek i karaluchów. Na wyższe pietra chyba tylko możliwość za dopłata. Jedzenie bardzo dobre. Największa porażka to plaża, która miała byc piaszcysto- żwirowa, ale była kamienisto-żwirowa. Dla starszej osoby ta plaża porażka, można nogi wykręcić. Piasek tylko w części, gdzie animatorzy niemieccy mieli rozciągnięta siatkę do gry w piłkę plażową, aby im nogi się nie pokaleczyły. Niestety pobyt byłby bajeczny, ale szkoda, ze zabrakło dokładnego i szczerego opisu plaży ze strony biura czy rezydenta. Dopłaciłabym za hotel z inna plażą, gdzie starsza osoba może spokojnie przejść. Atrakcje dla dzieci żadne, chyba, ze ma się szczęście tak jak my i mieliśmy w tym roku czeską animację, która zapewniała rozrywkę. W hotelu Alfa Beach animacja niemiecka nie była chętna do mieszania dzieci.Następny katalog na 2018/2019 zróbcie bardziej dokładny i zgodny z rzeczywistością. Klient wybaczy wszystko, ale nie kłamstwa. Zbyt duże pieniądze, aby chodzić po kamieniach, gdzie miał być żwir i piasek na plaży.Rozczarowanie wycieczką objazdowa-szcególnie dla dzieci. Rezydent nie powiedział, ze Dolina Motyli jest, ale motyle są szare, anie wielobarwne,nie fruwają, bo jest gorąco, a rezydent zabronił robić hałas, bo nie wolno ich straszyć.Rozczarownaie dziecka niesttey ogromne. Żałowała, ze nie została na basenie-ja też. Poecam wycieczkę do Rodos. Na seasnie 9D warto poinformować ludzi, którzy mają ataki epilepsji lub poważne choroby o efektach podczas fimu. Dla starszych osób moze to się różnie skończyć. CHyba, ze zależy rezydentom tylko na sprzedaży wycieczki. Rezydenci przechwalają sięjak to znają brdzo dobrze wyspę, ale kiedy chciałam pojechac z dzieckiem do Aqua parku (nie ma biuro tego w ofercie), to nagle nic nie wiedzą i nie potrafią udzielioć żadnych informacji. Chwilowa amnezja. Nastawieni tylko na sprzedaż, zadnego zaangażowania, zeby coś powiedziec o okolicy, zachęcić bardziej człowieka do zwiedzania. Spotkanie prowadzone oschle i bez energii. Jednym słowem muszę to być, żeby to odklepać. N apytanie czy moze powiedzieć jak wyglądać będzie wyjazd na lotnisko, kazała poczytać sobie na tablicy. Rezydent zapomniał, ze niektórzy mogą być na wyjeździe pierwszy raz i to oni są od tego, aby pokierować turysta. Szkoda,Moim zdaniem, niektórzy siedzą zbyt długo na danej wyspie i odcinają kupony. Powinni zmieniac wyspy lub kierunki, aby postarać się bardziej. Może Biuro Podróży powinno o tym pomyśleć.

3.0/6

Patryk 19.06.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

Hotel dla niewymagających

Hotel dla klientów nastawionych na ekonomiczne wakacje. Jesteśmy zadowoleni jedynie ze względu na niską cenę wycieczki i widok na góry. Wyspa przepiękna, jest co zwiedzać, ale hotel zdycdowanie lata świetności (o ile takie były) ma już za sobą. Czytaliśmy wiele opinii przed wyjazdem, ale liczyliśmy jednak na to, że ludzie przesadzają, chca za niską cenę luksusy hotelu 5-cio gwiazdkowego. Niestety tym razem opinie o hotelu nie były przesadzone.

2.5/6

anna 29.08.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

pozostaje niesmak

Niestety nie mogę dobrze ocenić tego hotelu. Ulokowano nas w budynku przy basenie w pokoju smiedzacym stechlizna z niechlujnie zamalowanymi plamami pleśni. Całym oświetleniem była jedna lampa w rogu pokoju z żarówka może 30 wat. Po odsunięcia zasłon ukazał nam się fascynujący widok na siatkę graniczną sąsiedniego hotelu.Pani z obsługi hotelowej była zdziwiona ze nieodpowiada nam ten pokój bo jak się wyraziła to był SUPER ROOM. Po interwencji u rezydenta obiecano nam zamianę pokoju za dwa dni. Cóż....koczowalismy więc z zapakowanymi walizkami w tym skladziku na leżaki. Obietnicy dotrzymano pokój zamieniono na NORMALNY w budynku hotelu. Ten pokój i resztę pobytu oceniamy dobrze, jak na trzy gwiazdki w Grecji to nawet bardzo dobrze....Ale niesmak pozostał i chciałabym ostrzec Polaków, bo tylko oni są lokowani w tych "super roomach"😉.Uważam że Rainbow oferując ten hotel powinien zainteresować się polityka hotelu lokowania gości z Polski w koszmarnych warunkach o których nie ma słowa w ofercie. Według opisu hotel oferuje pokoje w budynku hotelowym z tarasem lub balkonem a nie w budzie w której nie ma nawet gdzie ręcznika wysuszyć bo nie ma żadnego tarasu i strach zostawić cokolwiek w pokoju bo okno można otworzyć z zewnątrz bez problemu. Nam w nocy ktoś otworzył okiennice i zaglądał do pokoju co mnie na szczęście obudziło.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem