Opinie o Cathrin Hotel

Kategoria lokalna: 4

4.4/6
(127 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.0
Pokój
3.5
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Catrin

    Emilia, Radom 01.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    mi się podobało. naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem. duży komleks hotelowy z lat około 80-tych,ale to jest właśnie jego urok. miejsce bardzo fajne. do faliraki około 2km jedzenie dobre. obsługa super.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Hotel Cathrin

    Emilia 30.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Serdecznie polecam ten Hotel cisza i spokoju obsługa na terenie wspaniała hotel spełnił moje oczekiwania na pewno bede polecac

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cathrin Hotel

    Ewa, 11.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Ogólnie wyjazd bardzo udany, RAINBOW super ,krajobrazy piękne, wycieczki fakultatywne bardzo ciekawe . Pani przewodniczka Olga wspaniale opowiadała o histori Rodos i Grecji .Życzę każdemu kto pojedzie na Rodos współpracy z tą wspaniałą kobietą. Jedyne zastrzeżenia do wyżywienia w Cathrin Hotel, codziennie to samo i mało smaczne. Nastawiliśmy się na pyszne Greckie posiłki a tam codziennie od śniadania do kolacji spagetti. Podsumowując polecam biuro podróży Raibow za organizację wczasów ale może w innym hotelu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    polecam

    Marta 05.08.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt bardzo udany. Położenie hotelu wyśmienite. Blisko do wielu zatok i plaż. Obsługa hotelu super, pomocni i sympatyczni.Mega duży plus za jedzenie rewelacja, wybór, świeżość i różnorodność. Jedyny minus to czystość w pokojach ale nie wpływa to na moją ogólną ocenę tego obiektu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rodos w maju

    Bartlomiej, Aleksandrow Lodzki 03.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    bardzo solidny 4 gwiazdkowy hotel, świetna lokalizacja blisko 2 piękne zatoki kawełek dalej super plaża. pokoje świeżo po remoncie łazienki ładne nie jak na zdjęciach.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    polecam

    Tomasz, Chodzież 23.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Polecam! Hotel położony na wzgórzu z pięknymi widokami na góry oraz morze. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, w recepcji miła obsługa. Pani Roksana -przemiła osoba!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje

    Aldona 08.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Właśnie wróciłam z Rodos. Hotel Cathrin pięknie położony, widok na morze. Obsługa wspaniała, miła i pomocna. Piękny basen, bardzo czysty. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. W jadalni czysto i schludnie. Wyposażenie pokoi trochę starodawne, na plus klimatyzacja. Panie sprzątały codziennie. Wieczorem, nad basenem, organizowano zabawy. Dla mnie minusem był brak placu zabaw dla dzieci. Ogólnie mówiąc to miejsce godne polecenia.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pobyt w hotelu Cathrin

    Jerzy, Poznań 25.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Wspaniała przygoda. Pieszo zwiedziliśmy kilka plaż. Byliśmy na wycieczce autokarem w mieście Rodos. Przewodniczka w sposób bardzo ciekawy oprowadziła nas po mieście. Wyżywienie b. dobre i urozmaicone.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    wakacje sierpień 2024r.

    JACEK, TORUŃ 05.02.2025 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pani z recepcji była Polką, więc bez problemu można było się o wszystko dopytać. Na plus posiłki - codziennie coś innego i smacznego. Hotel położony ok. 7 min spacerkiem do pięknej zatoki. Pomimo panującej wysokiej temperatury zarówno w restauracji jak i w pokoju było przyjemnie dzięki sprawnie działającej klimatyzacji.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    pobyt 25.08-1.09

    Aleksandra 02.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    nie wiem skąd czasem tak negatywne opinie 🙈 jedzenie bardzo przyzwoite - śniadania- w sumie produkty wciąż te same , ale jest w czym wybierać (mam córkę bardzo wybredną - nie chodziła głodna ), obiady - świeże warzywa , owoce , zarówno ryby jak i mięso, zupy , kolacje - tematyczne , my trafiliśmy na grecką, śródziemnomorską , międzynarodową, włoską , meksykańską i azjatycką - byliśmy z jedzenia bardzo zadowoleni, co prawda jedliśmy kilka razy na mieście , ale bez tego też byśmy byli zadowoleni. na miejscu jest wypożyczalnia skuterów , quadów i aut . obsługa jest przemiła , sprzątają codziennie , w menu na barze jest opisane co jest zaliczane do all, a co jest płatne - serio spory wybór zarówno alkoholu jak i soft drinków ;) nikt niczego nie żałuję. Pokoje może i faktycznie nie są cudowne , ale nie oszukujmy się czego potrzebujemy na wakacjach ? jest czysto i przyjemnie - wystarczy - jedyny minus u nas to była głośna klima, ale daliśmy radę . w okolicy jest zatoką quinna - strome zejście , ale widoczki cudowne . nieporozumieniem jest tylko cena leżaków na plaży, ale to standard na calej wyspie. do miasteczka jest fajne dojście na pieszo - 30 min na spokojnie , po drodze drzewo z figami - zrywaliśmy jak tylko szliśmy do miasteczka - mega! przystanki w fajnej odległości - 4 razy chyba spod hotelu i spowrotem kursuje autobus do Rodos - przynajmniej w sezonie. koszt 2,5 euro. do lindos 4,5 ale już te 10 min trzeba przejść ;) nie mogę powiedzieć złego słowa ! widziałam że jak się poprosiło o coś konkretnego to oni wszyscy służyli z pomocą mając uśmiech na twarzy. leżaki nie były oblegane , nie było wyścigów - co jest wielkim plusem . polecam z całego serca !