Opinie klientów o Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.2 /6
171 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Sylwia Natalia, --- 09.06.2022

Sylwia

Bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana wycieczka

4.0/6

Agnieszka, Chylice 20.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Wyjazd na 4

Niestety wylot o 6 rano z Warszawy kompletnie nie przemyślany. Oczekiwanie na hotel do godziny czternastej w holu hotelowym i przed budynkiem było męką. Wyjazd powinien być tak Zorganizowany żeby pierwszego dnia również rozpocząć zwiedzanie a nie czekać kilka godzin na zwolnienie pokoi hotelowych. Poza tym ogólnie dużo miejsc do zwiedzenia choć tępo niektórych osób przestraszyło. Pan Piotr opiekun grupy bardzo kompetentny.

4.0/6

Ela 14.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Intensywny Rzym

Program bardzo intensywny i wymagający fizycznie, ale można zobaczyć najważniejsze zabytki Rzymu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu. Udało się nawet obejrzeć dodatkowe miejsca. System tourgude to zupełna porażka. Sprawdza się tylko w pomieszczeniu i gdy przewodnik się nie rusza. Spacer i wiatr zupełnie uniemożliwiają odbiór. Hotel w porządku, jest niestety daleko od centrum i trzeba się przesiadać. Pokoje są w miarę czyste i przestronne. W sumie tylko się tu śpi, nie ma co narzekać. Śniadania kontynentalne, aby się najeść. Obiadkolacji nie zamawialiśmy. Z wycieczek fakultatywnych polecamy spacer po Awentynie i kolację z operetką. Panie przewodniczki wspaniałe. Szczególnie dobrze wspominamy Panie oprowadzające po Awentynie i po Watykanie. Pięknie opowiadały, miały wiedzę i wspaniałe przekazywały informacje. Z przyjemnością się ich słuchało. Pani Pilotka Dorota jest niezorganizowana, chaotyczna i nieprofesjonalna. Nie była w stanie przekazać w prostych sposób informacji na temat bieżącego programu. Obgadywała klientów przy innych i publicznie wygłaszała krytyczne uwagi na temat uczestników. Ogólnie zachowywała się niekulturalnie i często się złościła. Potrafiła zostawić kogoś na peronie i nie zorientować się, że nie zdążył wsiąść do pociągu. Radź sobie sam. Jesteśmy zadowoleni w wycieczki mimo nieprzyjemnych sytuacji. Rzym jest piękny. Ale nie wydaje mi się żeby ta wycieczka była przeznaczona dla osób starszych, chory czy niesamodzielnych. Trzeba to wziąć pod uwagę.

3.5/6

GK 13.05.2024

Rozczarowanie

Rzym piękny. Program wycieczki super, sam wyjazd intensywny. Super panie przewodniczki z olbrzymią wiedzą i poczuciem humoru. Z kolei hotel, w którym byliśmy zakwaterowani, w teorii był 3*. W praktyce to max 1*. Brudno, ciasno. Śniadanie w postaci wyliczonych 6 plastrów sera i wędliny na stolik 4-osobowy! Opieka pani pilot na przeciętnym poziomie, widoczne niedociągnięcia organizacyjne.
138394043
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem