Opinie klientów o Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.3 /6
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, Dyminy 25.06.2015

Wyczerpująca

Wycieczka wyczerpująca zarówno fizycznie ale również wyczerpująca temat "Podstawy Rzymu". Dobry program zarówno dla osób, które traktują ją jako jedyną wyprawę do tego miasta ale również dająca doskonały wstęp do dalszych wypraw. W opisie powinna jednak być informacja że jest to wyzwanie fizyczne. W Rzymie nie ma ławek, żeby choć na chwile usiąść i dać odpocząć nogom a przecież nie można ciągle siedzieć w kafejkach.

6.0/6

Katarzyna, Wrocław 06.05.2019

Wspaniała lekcja historii

Niezapomniana wycieczka, Rzym to piękne historyczne miasto, miejscowa Pani Przewodnik bardzo ciekawie o nim opowiadała. Wycieczka jest zdecydowanie dla osób o dobrej kondycji fizycznej. Cały dzień na nogach. Zwiedzenie obiektów tj. Koloseum, Ogrody i Muzea Watykańskie gwarantuje przyjazd z grupą zorganizowaną. Wszędzie bardzo dużo ludzi. Przejazdy komunikacją miejską pozwalają sprawnie przemieszczać się między obiektami a karty przejazdu na cały czas pobytu są dodatkowym atutem w samodzielnych wieczornych wyprawach. Wycieczka krótka ale pozwala zobaczyć najwazniejsze miejsca. Zdecydowanie godna polecenia.

6.0/6

Joanna, Warszawa 02.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Saluti Roma - Rzym i Watykan opinia

To była moja pierwsza zagraniczna wycieczka, zobaczyłam wiele wspaniałych miejsc w Rzymie i Watykanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie ma dnia bez przypominania sobie o wspaniałych obiektach znajdujących się w centrum Rzymu, Ogrody Watykańskie to bajka, gdy będę miała możliwość, chętnie powtórzę lot do Rzymu i Watykanu. To była dobra lekcja historii.

6.0/6

Anna 01.10.2017
Termin pobytu: październik 2017

polecamy

Bardzo udana wycieczka.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem