Opinie klientów o Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.2 /6
171 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Biala Podlaska 12.06.2014

Rzym w pigułce

Bardzo bogaty program, świetne przewodniczki.Szkoda, że hotel był dość daleko od centrum i nie mogliśmy obejrzeć Rzymu wieczorem.Ale jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.Nieprawdopodobne wrażenie zrobiły na nas Ogrody Watykańskie.

6.0/6

Joanna, Siemianiowice Śląskie 30.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Saluti Roma

Rzym ...spełnienie moich marzeń Polecam tą wycieczkę wszystkim którzy lubią intensywne zwiedzanie...dużo treściwie i b ciekawie Szczególne podziękowanie dla pilota wycieczki pani Moniki ...jedyna w swoim rodzaju ..niesamowicie zorganizowana ,z dystansem i mega poczuciem humoru. Mam nadzieję że spotkam ja jeszcze gdzieś na szlaku

6.0/6

Zosia 22.02.2023

Zimowe ferie w Rzymie - niezapomniane chwile :)

Lutowa wycieczka do Rzymu, na którą zabrałam dzieci (15 i 9 lat) była super przygodą. Był to ich pierwszy pobyt w Rzymie i na pewno nie ostatni :). Pogoda była wymarzona do zwiedzania: 12-16 st. i słońce. Nasza Pani pilot p. Agata oraz przewodniczka p. Karina po prostu rozkochały nas w Rzymie. Były profesjonalne, życzliwe, zaangażowane i przede wszystkim z wielką pasją opowiadały o wszystkim co widzieliśmy - z nimi każde 15 km było wielką przygodą :) Program wycieczki, choć dosyć intensywny, nie sprawił nikomu z nas trudności. Pani Agata była bardzo wyczulona na nasze potrzeby i komfort zwiedzania, dbając jednocześnie żebyśmy jak najwięcej zobaczyli. Czuło się, że lubią to co robią i kochają Rzym - i to się udzielało również nam:). Wyśmienita atmosfera panująca w grupie oraz sympatyczni uczestnicy uczynili wycieczkę naprawdę wyjątkową i niezapomnianą. Dziękujemy! I do zobaczenia!

6.0/6

Anna 04.03.2016

Super super wycieczka

Program bardzo bogaty i przemyślany. Pilotka Pani Hanna przemiła osoba i prawdziwa profesjonalistka. Wszystko odbywało się zgodnie z planem. Przewodnicy byli fantastyczni. Pogoda dopisała i widzieliśmy w Rzymie mnóstwo. Hotel okazał sie sympatyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze śpiewającej kolacji. Wycieczka super. Polecam ją osobom, które chcą dużo zobaczyć w krótkim czasie. Bo na Rzym 5 dni to trochę mało. Szkoda było wracać do Warszawy. Przelot i transfer ok.
145643
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem